Zpět

Sestavte si dokonalost a soulad interiéru s obkladem E3

Sladit jednotlivé části interiéru tak, abychom splnili svá očekávání a vše lahodilo našemu oku a stylu, je někdy velmi tvrdým oříškem. Pro mnohé se tak může stát skvělým a vytouženým řešením systém obkladu zvaný E3, který zákazníkům nabízí společnost tilo, výrobce ryze přírodních podlah, který neváhal a svoji nabídku sortimentu posunul z podlahy ještě o krok dál, a to přímo na stěny.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Co si pod názvem E3 představit? Jde o komplexní, materiálově i stylově sladěný systém, v němž je zahrnuta pokládka podlahy, obložení stěny a stropu, a to vše v podobě jednoho uceleného systému obkladu. „V praxi to znamená, že zvolená dýhovaná či dřevěná podlaha může plynule navazovat obložením na stěnu a následně i obkladem menší či větší části stropu. Domněnka, že budeme mít na stěně obyčejný “kus podlahy“ je v tomto případě ovšem zcela lichá,“ představuje systém E3 Zdeněk Vondrák, jednatel české centrály tilo.
 

systém obkladu E3 v provedení Hobo Inline z javoru kanadského

Důmyslnost systému E3 nepřináší pouze dokonalý soulad dřeva a dýhované krásy, ale spočívá také v možnosti využít obklad na stěně jako náhradu za barevnou výmalbu či zvýraznění pomocí velkého obrazu a jiných solitérních prvků, běžně užívaných na stěnách. Obklad E3 můžeme doplnit o poličky či celé policové systémy, stejně tak do něj může být zabudováno osvětlení v podobě bodovek či moderních LED svítidel.
„E3 nahradí například televizní stolek, neboť televizor můžeme umístit přímo na obloženou stěnu a díky tomuto dřevěnému pozadí určitě nebudeme mít pocit, že visí v prázdném prostoru,“ informuje dále Vondrák.
 

obklad E3 Hobo Longline z ořechu, doplněný o policový systém v pracovně

S použitím obkladu E3 dodáte Vašemu obývacímu pokoji, ložnici nebo třeba pracovně zcela nový rozměr a výborně jím rozčleníte převážně rozlehlé prostory. V nabídce společnosti tilo můžete vybírat z mnoha dekorů, ať už z tuzemských či exotických dřevin. S trochou nadsázky lze říci, že ve Vašem interiéru díky systému E3 snadno utvoříte přírodní oázu uprostřed Vašeho moderního domova.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]