Zpět

SAPELI se systémem OKZ suverénně vyhrála soutěž PANEL TOP TEN

Systém obkladu dřevěné zárubně, tzv. systém OKZ společnosti SAPELI vyhrál sekci Interiér v rámci soutěže PANEL TOP TEN, kterou vyhlásil internetový portál www.trendybydleni.cz. Soutěž probíhala na bázi dobrovolného hlasování čtenářů. Soutěž měla tři kategorie – Interiér, Exteriér a Služby a realizace.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

Soutěž PANEL TOP TEN byla vyhlášena s cílovým zaměřením na úpravu panelových bytů a domů. „Řada lidí řeší při rekonstrukci panelových bytů také výměnu dveří, mnozí z nich by rádi měli dýhované dveře a také zárubně. Pro ně má naše firma v nabídce systém obkladu kovové zárubně. Díky němu je možné bez špinavých stavebních prací a bez jakéhokoli bourání získat zcela nové dýhované zárubně, aniž by došlo k zúžení průchozího prostoru a dokonce je do nich možné využít i stávající dveře,“ vysvětluje princip přihlášeného výrobku SAPELI paní Simona Kadlecová, marketingová vedoucí SAPELI a pokračuje: „Účastí v soutěži jsme si chtěli ověřit zájem čtenářů portálu o tento produkt a jsem ráda, že výsledek, kterého jsme dosáhli, nám potvrdil naše předchozí zkušenosti s pozitivními ohlasy od našich zákazníků.“

  
systém OKZ

Systém OKZ byl firmou SAPELI v roce 2007 po technické stránce inovován. Došlo k vývoji nového plastového spojovacího profilu a zároveň došlo k přepracování systému uložení závěsu. Doposud používané jednodříkové závěsy byly nahrazeny dvoudříkovými, které zabrání jakémukoli pootočení. „Nové závěsy umožňují svoji regulaci s již nasazenými dveřmi, takže 2D seřiditelný závěs umožní i při zavěšených dveřích kdykoli doladit usedání dveří na těsnění,“ specifikuje Aleš Ullmann, manager technického rozvoje SAPELI.

 

Sytém OKZ je typickým příkladem produktu pro renovaci panelových bytů a stejně tak jako si jej oblíbili zákazníci SAPELI, tak zaujal i čtenáře internetového portálu www.trendybydleni.cz, neboť ty mu dali dvakrát více hlasů než produktu v sekci Interiér, který se umístil na druhém místě. Hlasování se v celé soutěži zúčastnilo necelých 4.400 hlasujících čtenářů a systém OKZ dokázal oslovit téměř 1.300 hlasujících.

Ocenění za výhru v soutěži PANEL TOP TEN bylo předáno v rámci druhého ročníku výstavy Panelový dům a byt, která se na konci minulého týdne uskutečnila v rámci komplexu výstav Pragobuilding na pražském Výstavišti. Cenu za společnost SAPELI přebíral pan Petr Šikola, pracovník marketingu SAPELI z rukou šéfredaktorky portálu paní Dominiky Bučkové a Jana Novotného, obchodního ředitele společnosti Incheba Praha.

 
ocenění za SAPELI přebírá pan Petr Šikola, hlavní výherci s šéfredaktorkou Dominikou Bučkovou