Zpět

S balíčkem Porotherm 1+3 ušetříte desítky tisíc!

Chystáte se stavět rodinný dům? Stavebníci, kteří se rozhodli pro bydlení v cihlovém domě, nyní mohou významně uspořit. Akce „Balíček Porotherm 1+3“, která trvá až do 15. 10. 2008, umožňuje získat hned několik atraktivních výhod najednou.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

„Balíček Porotherm 1+3“ nabízí stavebníkům možnost ušetřit hned čtyřikrát. Pokud se rozhodnou stavět z cihel Porotherm P+D nebo broušených cihel Porotherm CB či dalších vybraných výrobků, získají stavební materiál o 38 % levněji.
Další tři výhody jsou určeny pro všechny, kteří v rámci akce odeberou na místo stavby do 22. 10. 2008 alespoň 54 palet cihel Porotherm. „Jedná se o množství, které je potřeba pro výstavbu malého rodinného domku,“ vysvětluje Richard Slavík ze společnosti Wienerberger. „Ani stavebníci, kteří budou pořizovat menší bydlení, se tak nemusí obávat, že by na možnosti výhod z balíčku nedosáhli.“
V rámci balíčku Porotherm 1+3 obdrží stavebníci dotaci na odběr zemního plynu ve výši 7 000 Kč od společnosti Vemex. Podmínkou je zahájení odběru plynu do 30. 06. 2010, dotace bude uplatněna v první celoroční faktuře.
Pro zájemce o pořízení komínu je připravena výhodná nabídka na komínové systémy. Schiedel UNI PLUS nebo Schiedel ABSOLUT. Na první z uvedených systémů mohou získat slevu 20 %, na druhý dokonce 25 %. V případě objednávky revize komínu nutné pro kolaudaci do konce listopadu 2010 bude cena za její provedení pouze 1 Kč.
„Sladkou třešničkou na dortu je možnost zakoupit 150 kusů lícových cihel Terca Klinker na obložení krbu nebo obezdívku komína za 1 Kč / ks,“ doplňuje Slavík další z výhod balíčku. „K dispozici jsou odstíny v červené tmavé, červené světlé a hnědé.“

Podrobné podmínky pro získání „Balíčku Porotherm 1+3“ jsou uvedeny na www.porotherm.cz.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]