Zpět

Rigips vyhlašuje soutěž o Cenu veřejnosti v národním kole BPB Trophy 2008

Rigips, pořádá již několik let soutěž BPB Trophy pro podpoření řemeslných dovedností sádrokartonářských firem. Letos poprvé vyhlašuje soutěž o Cenu veřejnosti pro vítězný objekt národního kola.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

Do národního kola soutěže BPB Trophy 2008 bylo přihlášeno 37 objektů, ze kterých vybrala odborná porota jeden, jenž bude reprezentovat Českou republiku v kole mezinárodním v červnu v Bruselu, Belgii. Mezi realizacemi je řada zajímavých, nápaditých a netradičně řešených interiérů rodinných i bytových domů, hotelů, restaurací, kancelářských i jiných veřejných prostor.

Na webových stránkách společnosti Rigips, www.rigips.cz, je možné si soutěžící projekty prohlédnout a až do 29.2.2008 hlasovat.
Realizační firma, jejíž objekt získá největší počet hlasů, získá Cenu veřejnosti. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v březnu 2008 a výsledky budou zveřejněny na webu společnosti Rigips a v letním vydání Rigips Magazínu.

O soutěži BPB Trophy
BPB Trophy je mezinárodní soutěž pořádaná s více než desetiletou tradicí pro realizační firmy v kategorii „Systémy suché vnitřní výstavby“ a v kategorii „Inovativní řešení v suché vnitřní výstavbě“. Cílem soutěže je podpořit a ohodnotit umění, dovednost a kvalitu práce montážních firem, které zpracovávají produkty a systémy Rigips.
Z objektů přihlášených do českého národního kola vybírá odborná porota vítěze, který reprezentuje naši republiku v kole mezinárodním. Letos budou vítězné realizace obou kategorií představeny dne 6. 6. 2008 na světovém fóru v Bruselu v Belgii. Porota hodnotí realizace dle technických a estetických kritérií. Posuzovány jsou především originálnost konstrukce, použití speciálních technik, celková technická úroveň zpracování a estetický dojem. Velikost a objem realizovaného díla nehraje v hodnocení roli.

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]