Zpět

Ředitelem společnosti Finep Finanční služby se stal Vladimír Zuzák

Ředitelem nově vzniklé společnosti Finep Finanční služby se stal Vladimír Zuzák. Finep Finanční služby, patřící do skupiny Finep Holding, SE, se zaměřuje na poskytování komplexních finančních služeb souvisejících s nákupem nemovitosti. Hlavním úkolem Vladimíra Zuzáka bude vybudování silné pozice společnosti na tuzemském a slovenském trhu.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

„Množství finančních produktů se neustále zvětšuje, pro zájemce o nákup nemovitosti je proto často velmi obtížné najít pro sebe ten nejvhodnější. Finep Finanční služby bude proto pro každého svého klienta partnerem, kterým mu pomůže se v této nepřehledné nabídce jednoduše orientovat. Samozřejmě vždy s přihlédnutím k jeho individuálním přáním, potřebách a možnostem,“ uvedl Vladimír Zuzák.

Vladimír Zuzák se v oblasti poskytování finančních služeb pohybuje již 5 let. Působil například ve společnosti ING nebo Hypocentrum Modré pyramidy.

Vladimír Zuzák (1984) vystudoval Bankovní institut vysoká škola. Mezi jeho hlavní mimopracovní zájmy patří finance, literatura a sport.
 

Vladimír Zuzák

[carousel-horizontal-posts-content-slider]