Zpět

Prodej třetí etapy Romance II byl zahájen

Další šanci, jak získat moderní, výborně dopravně a cenově dostupné bydlení mimo ruch velkoměsta, nabízí společnost Skanska Reality. Ta zahájila v těchto dnech prodej celkem 94 bytů v kategoriích 1+kk až 4+kk, které vzniknou v rámci třetí etapy úspěšného projektu Romance II v Praze 22 – Uhříněvsi. Ceny bytů, které přivítají své obyvatele v září 2009, začínají na 44 tisících korun za metr čtvereční.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

„Ostatní developeři i banky hlásí v letošním roce pokles poptávky, naše projekty se však podle všeho dokázaly přesně trefit do představ a přání lidí, kteří hledají vlastní bydlení, takže jen za první tři měsíce letošního roku vzrostl v porovnání s prvním čtvrtletím 2007 počet námi prodaných bytů o 90 procent. Mezi tahouny tohoto trendu patří právě projekt Romance II,“ říká generální ředitel společnosti Skanska Reality Petr Fanta.
Ve třetí etapě projektu Romance II vznikne celkem 94 bytů v pěti vícepodlažních bytových domech. Celkové architektonické řešení domů bude navazovat na předchozí etapy projektu, který se snažil skloubit originální pojetí nových budov se starší zástavbou.
Byty o dispozicích 1+kk až 4+kk splňují veškeré požadavky na kvalitní bydlení. Jejich součástí je rovněž sklepní kóje a ve většině případů i místo k parkování. Zajímavou možností je i využití klientských změn, kdy si lze byt při koupi upravit doslova na míru. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost a Uhříněves je výborně dopravně dostupná z centra Prahy. Obyvatelé se do nových bytových domů budou stěhovat v září roku 2009.

Základní údaje:
Název: Bytové domy Romance II, 3. etapa, bytové domy D, E, G, H, I
Lokalita: Praha 22 – Uhříněves
Developer: Skanska Reality a.s.
Architekt: ADR s.r.o. a KOSI s.r.o.
Počet bytů: 94

Skanska Reality - Romance II Praha 22 – Uhříněves

Skanska Reality - Romance II Praha 22 – Uhříněves

[carousel-horizontal-posts-content-slider]