Zpět

Prodej bytů Chodovec City pokračuje

Se začátkem nového roku zahájila Realitní kancelář Skanska prodej dalších bytů v úspěšném projektu Chodovec City v městské části Praha 11. Jde o celkem 34 bytů v dispozicích 1+kk až 3+kk z bytového domu D. Bytové domy Chodovec City leží v areálu plném zeleně, který je výborně dostupný z centra Prahy. V místě je také k dispozici veškerá občanská vybavenost.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

„Projekt Chodovec City bude kompletně dokončen na jaře 2009. Přesto jsou byty v domech A, B a C beznadějně vyprodány. Nyní jsme zahájili prodej bytů v posledním bytovém domě D, který celý nový areál završí. Ceny přitom začínají již na 33 tisících korun za čtvereční metr,“ říká Jan Heřmanský ze společnosti Skanska CZ.
 


Chodovec mezi domy

Bytový areál Chodovec City je součástí rozsáhlého administrativně-obytného projektu, který vzniká mezi ulicemi Klíčova a Mírového hnutí v Praze 11. V sousedství čtyř bytových domů vyrostou nové administrativní budovy, které přirozeně odstíní hluk z ulic Mírového hnutí a Turkova. V blízkosti areálu leží stanice metra Chodov, nákupní a společenské centrum a v okolí se nachází školy a lékařská zařízení.


Chodovec z ulice
 

Bytový areál Chodovec City se skládá ze čtyř čtyřpodlažních domů se 136 byty v dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 40 do 80 metrů čtverečních. Díky uspořádání a půdorysu domů bude v bytech dostatek denního světla. Obyvatelům budou k dispozici také parkoviště. Ta vzniknou v suterénu jednotlivých domů a každé bude mít 33 parkovacích míst.

Základní údaje:
Název stavby: Bytové domy Chodovec City
Lokalita: Praha 11 – Chodov
Developer: Skanska CZ, Divize Project Development
Architekt: Architektonické studio S.H.S. architekti
Počet bytových jednotek: 136
Počet parkovacích míst: 132

[carousel-horizontal-posts-content-slider]