Zpět

Prezentační tour GUSTAVSBERG 2008

V České a Slovenské republice právě probíhá netradiční projekt zaměřený zejména na profesionály zabývající se koupelnami a jejich řešením, tedy na instalatéry, designéry koupelen, bytové architekty, prodejce v koupelnových studiích a podobně.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

sanitarní technika Gustavsberg

Název projektu zní PREZENTAČNÍ TOUR GUSTAVSBERG 2008. Celá akce je zaměřena na seznámení odborné veřejnosti se švédskou značkou GUSTAVSBERG, předním světovým výrobcem kompletního koupelnového zařízení, která po fúzi s místní společností Vagnerplast vstupuje v letošním roce na náš trh.
Prezentační tour započala 21. 4. 2008 na Brněnském stavebním veletrhu a skončí 4. 7. 2008 ve slovenských Košicích. Speciálně upravený truck Gustavsberg za tu dobu navštíví 142 velkoobchodů a koupelnových studií v 74 městech České a Slovenské republiky.
Tato netradiční pojízdná expozice zájemcům představí například nejtišší hydromasážní vany na trhu, nejnovější masážní kabiny se soláriem, unikátní řešení pro malé koupelny a koupelny v panelových domech, či ukázky nové sanitární keramiky, baterií, van a sprchových koutů.
Návštěvníci expozice mají také možnost získat certifikát o absolvování školení pro výrobky Gustavsberg a k tomu zajímavý dárek. Hlavní výhrou jsou potom výrobky Gustavsberg v hodnotě 20.000 Kč.
Filozofie Gustavsberg, mající své kořeny až v 17. století, je jednoduchá a století neměnná: vysoká kvalita, skvělý design a neustálá inovace. Krása a preciznost provedení jsou pilíře, díky nimž získal Gustavsberg postavení lídra v sanitární keramice. A ještě jedna skutečnost je pro něj podstatná – příroda. Všechny výrobky jsou konstruovány tak, aby šetřili přírodu a energii a tím také méně zatěžovali rodinný rozpočet. Vlastníkem švédské značky Gustavsberg je od roku 2000 známá německá společnost Villeroy&Boch.

sanitarní technika Gustavsberg

Seznam měst na trase GUSTAVSBERG TOUR 2008

ČR: BRANDÝS NAD LABEM, BRNO, BŘECLAV, ČERVENÝ KOSTELEC, ČESKÉ BUDĚJOVICE, ČIMELICE, HRADEC KRÁLOVÉ, HUMPOLEC, CHOMUTOV, CHRÁŠŤANY, JIHLAVA, KARLOVY VARY, KLADNO, KUTNÁ HORA, LIBEREC, MĚSTEC KRÁLOVÉ, MLADÁ BOLESLAV, MOST, NYMBURK, OLOMOUC, OPATOVICE NAD LABEM, OSTRAVA, PARDUBICE, PLZEŇ, PRAHA, PRŮHONICE, PŘÍBRAM, RUDNÁ U PRAHY, RYNHOLEC, SLANÝ, SVITAVY, TÁBOR, TŘEBÍČ, UHERSKÉ HRADIŠTĚ, UHERSKÝ OSTROH, UNHOŠŤ, ÚSTÍ NAD LABEM, VEJPRNICE, ZLÍN, ZNOJMO, ŽATEC, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

SR: BANSKÁ BYSTRICA, BARDEJOV, BRATISLAVA, BREZNO, DOLNÝ KUBÍN, DUNAJSKÁ STREDA, IVANKA PRI DUNAJI, IVANKA PRI NITRE, KOMÁRNO, KOŠICE, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, MARTIN, NÁMESTOVO, NITRA, NOVÉ MESTO NAD VÁHOM, NOVÉ ZÁMKY, PIŠŤANY, POPRAD, POVAŽSKÁ BYSTRICA, PREŠOV, PRIEVIDZA, SENICA, SEREĎ, ŠAĽA, ŠAMORÍN, TRENČÍN, TRNAVA, VRANOV NAD TOPĽOU, ZLATÉ MORAVCE, ZVOLEN, ŽILINA

sanitarní technika Gustavsberg

[carousel-horizontal-posts-content-slider]