Zpět

Prestižní titul Dům roku 2008 získal opět Classic

Ve čtvrtek 14.2.2008 byly slavnostně vyhlášeny výsledky prestižní ankety Dům roku 2008 pořádané nejčtenějším časopisem o bydlení Můj dům. Vítězem letošního ročníku se stal rodinný dům CLASSIC společnosti CANABA, jejíž domy zvítězily v soutěži již popáté.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

Vítězství je o to cennější, že kromě prvenství v kategorii typových staveb získal CLASSIC i celkově nejvyšší počet hlasů a stal se tak pro rok 2008 i vítězem absolutním.
O pořadí rozhodují svými SMS zprávami čtenáři a anketa o titul Dům roku 2008 je tak největším průzkumem představ široké veřejnosti o zdařilé a funkční architektuře. K vítězství jistě přispěl i fakt, že se jedná o historicky nejúspěšnější projekt společnosti CANABA, který jen v českých zemích najdete ve více než tisíci realizacích.
Rodinný dům CLASSIC je ideálním, ale především dostupným řešením bydlení i pro velké rodiny s dětmi . Je oblíben pro svoji nadčasovost a dokonalé vnitřní dispozice. První generace CLASSICU byla představena již v roce 1991 a v roce 1995 se stal vůbec prvním držitelem titulu Dům roku 95. Během 17 let prošel CLASSIC řadou inovací a jeho nejnovější, výrazně modernizovanou podobu si nyní můžete prohlédnout v Hostivicích u Prahy.
Ať už plánujete výstavbu v blízké budoucnosti nebo zatím jen o vlastním domě sníte, jste ve vzorovém domě CLASSIC – Domě roku 2008 vždy vítáni. Otevřen je pro vás každý den po celý rok včetně víkendů i svátků od 10 do 18 hodin. Ideální tip na jarní rodinný výlet.

Canaba CLASSIC

Canaba CLASSIC

[carousel-horizontal-posts-content-slider]