Zpět

Odolnost plastu, krása dřeva…

Společnost Hörmann rozšiřuje nabídku odstínů garážových vrat o povrchovou úpravu s označením „Tmavý dub“. Díky elegantnímu povrchu s dřevěnou strukturou získají garážová vrata osobitý vzhled a zároveň se stanou výrazným designovým prvkem celého průčelí domu.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Povrstvení plastovou fólií věrně napodobující dřevo získává stále na oblibě. Umožňuje spojit přednosti ocelových vrat, jako je odolnost vůči povětrnostním vlivům nebo nenáročnost na údržbu, s atraktivním přírodním vzhledem. Výhodou této povrchové úpravy je také vysoká stabilita barev, díky níž budou vrata skvěle vypadat i při dlouhodobém používání.
Z nabídky společnosti Hörmann si v provedení „Tmavý dub“ můžete zvolit dvoustěnná garážová vrata LPU 40 s konstantní tloušťkou sekcí 42 mm. Vzhledem k výborným tepelněizolačním vlastnostem jsou určena zejména pro garáže, jež jsou součástí domu. Vrata se vyrábějí v různých motivech drážek nebo kazet a lze je dále kombinovat s vedlejšími dveřmi do garáže nebo vchodovými dveřmi TopPrestige ve stejném provedení. Tím docílíte harmonického a stylového vzezření průčelí domu.
Vedle uvedené novinky nabízí společnost Hörmann další dva oblíbené dřevodekory s označením „Zlatý dub“ a „Mahagon“.
Nový odstín „Tmavý dub“ byl veřejnosti poprvé představen v rámci mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2008 v Brně. Více informací na www.hormann.cz.

Hörmann garážova vrata Tmavy dub

Hörmann garážova vrata Tmavy dub

[carousel-horizontal-posts-content-slider]