Zpět

Nový Byt a Dům 2008

Jako každoročně se i letos konal 14. mezinárodní veletrh staveb, renovací, bydlení a interiérů „Nový Byt a Dům 2008“.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

Tento veletrh je stavební událostí jara, která se věnuje tématům stavby a renovace. Pro návštěvníky byl připraven rozsáhlý přehled toho nejnovějšího na trhu se stavebními a izolačními materiály a věnoval také prostor současnému trendu – úsporné a ekologické stavbě.

Svým rozpětím zahrnul Nový byt a dům také produkty jako např. okna, dveře, podlahy, ploty a brány. Veletrh pojal stavbu jako komplex a poskytl návštěvníkům jedinečnou příležitost – pohodlný výběr stavebních materiálů a komponentů „pod jednou střechou“. Tradiční součástí veletrhu byla také nabídka realitních a developerských služeb.

Souběžně s veletrhem Nový byt a dům probíhaly také veletrhy Dřevostavby (3. mezinárodní veletrh dřevěných staveb a konstrukcí), Moderní vytápění (3. mezinárodní veletrh zelené energie, vytápění a vzduchotechniky), Aquaset (3. mezinárodní veletrh koupelen, bazénů, saun, sanitární techniky a úpravy vody) a Geos (3. mezinárodní veletrh geodesie a kartografie).


Stánek společnosti Desmo

V rámci veletrhu, který se rozkládal na ploše 1.733 m2, jsme mohli vidět 121 vystavujících firem, z nich můžeme jmenovat například společnost Desmo, která je dodavatelem ocelových konstrukcí.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]