Zpět

Na For Arch za napětím i ukázkami speciálního zdění

Plánujete návštěvu mezinárodního stavebního veletrhu For Arch? Na jeho letošní 19. ročník, který proběhne na výstavišti v Praze – Letňanech od 23. do 27. září, můžete pohodlně dojet metrem. V rámci výstavního areálu na vás čeká přehlídka novinek z oblasti stavebnictví i ukázky nejnovějších technologií.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

Zájemce o výstavbu rodinného bydlení jistě zaujme expozice v hale č. 1, stánek A 16 – Galerie společnosti Wienerberger. Zde čeká některé návštěvníky velké napětí již při samotném zahájení veletrhu. Hned v úterý 23. září v 16 hodin tu bude vyhlášen hlavní výherce soutěže „Vyhrajte cihly Porotherm na Váš dům“, který získá stavební materiál Porotherm na výstavbu domu zdarma.
K novinkám, na něž se letos stavebníci mohou těšit, patří speciální tepelněizolační cihla Porotherm 36,5 Ti s vnitřní perlitovou výplní. Tato broušená cihla v sobě spojuje výhody masivního cihlového zdiva a zdiva s tepelnou izolací. Účinně tak zamezuje únikům tepla zdmi, ale dům může „dýchat“. Životnost stavby je stejně vysoká jako v případě klasického cihlového zdiva.
Na stánku nebudou chybět ani populární ukázky zdění ne tenkou spáru. Letos se bude nově zdít i pomocí technologie Porotherm Dryfix.System. Metoda umožňující výstavbu bez malty až do teploty -5°C se přitom obejde bez přívodu vody či elektřiny, neboť zednickou lžíci zde nahradí dóza se speciální směsí..
Zajímavou inspiraci v podobě programu výstavby rodinných domů Porotherm Dům zde najdou i ti, kdo plánují pořízení vlastního bydlení a ještě se ještě nerozhodli pro formu výstavby. Speciální překvapení je připraveno i pro domkaře, kteří se mohou těšit na „dárkový stavební balíček“.

Galerie společnosti Wienerberger bude umístěna v hale 1, stánek č. A16.

Více informací získáte na zákaznické lince 844 111 123 nebo na www.porotherm.cz.

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]