Zpět

Moeller s chytrým vypínačem na veletrhu For Arch

Společnost Moeller již tradičně představila své novinky na mezinárodním stavebním veletrhu For Arch, který se konal v Pražském veletržním areálu v Letňanech ve dnech 23. – 27. září 2008.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

Společnost Moeller Elektrotechnika, přední výrobce elektroinstalačních přístrojů pro domovní a průmyslové aplikace, představuje nejnovější trendy v oblasti inteligentního bydlení. Na veletrhu For Arch předvedla návštěvníkům systém inteligentní elektroinstalace Xcomfort.

Základním stavebním kamenem systému Xcomfort je bezdrátový „chytrý vypínač“. Jedná se o vypínač napájený vlastní baterií, určený k nalepení na jakýkoliv povrch. Svou nezávislostí na kabelových rozvodech tak svým uživatelům přináší maximální pohodlí a flexibilitu. „Chytrým vypínačem“ lze jednoduše ovládat osvětlení, klimatizaci, vytápění i všechny ostatní elektrospotřebiče, stejně jako jsme tomu zvyklí u tradičních vypínačů. „Naším cílem je ukázat, jak inteligentní bezdrátová elektroinstalace vypadá, jak funguje a jaké výhody může přinést každému z nás. Nezáleží na tom, zda si pořídíte jen několik bezdrátových „chytrých vypínačů“, kterými si budete zhasínat světlo přímo z postele či z vany, nebo zda se rozhodnete pro komplexní systém řízení celého domu. To pohodlí, které bezdrátové řešení přináší, ocení každý“, říká Michael Reiner, marketingový manažer společnosti Moeller.

Další výhodou systému inteligentního bydlení Xcomfort je snadná přizpůsobitelnost individuálním potřebám každého uživatele, jednoduchá rozšiřitelnost o další ovládané spotřebiče, vysoký uživatelský komfort a v neposlední řadě nezanedbatelné úspory energií. Na veletrhu For Arch letos Moeller příznivcům moderního bydlení představil i novinku – TvolutionX. Uživatelské rozhraní systému Xcomfort, které umožňuje ovládat osvětlení, vytápění i širokou škálu dalších domácích spotřebičů přes televizi. S novými funkcemi předstoupil před zákazníky i mozek systému Xcomfort – řídicí jednotka Room Manager. 

Více informací na www.moeller.cz, www.xcomfort.cz nebo www.chytryvypinac.cz.  
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]