Zpět

Kryt sifónu se systémem SmartFix nainstalujete třemi jednoduchými kroky

Rychlý, jednoduchý, flexibilní – SmartFix, nový instalační systém od Villeroy&Boch, byl vyvinut speciálně pro umyvadla této značky, konkrétně kryty sifónu systému Comfort Collection Lifetime a profesionální řadu Omnia Architektura. SmartFix je nový, revoluční systém, díky kterému je instalace krytu sifónu mnohem jednodušší a rychlejší.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

SmartFix využívá princip kabelových úchytů (ZIP pásků) v kombinaci se speciálním pomocným mechanizmom. Výsledkem je systém, který umožňuje nainstalovat kryt sifónu ve třech jednoduchých krocích bez potřeby vrtání či použití speciálního nářadí.

Ušetříte čas a peníze – zejména proto, že SmartFix je dodávaný bez příplatku, jako součást instalační sady.

Popis postupu

  • Krok 1.: Upínací pásky vsunete do pomocného mechanizmu.
  • Krok 2.: Upínací pásky prostrčíte skrz připravené otvory na každé straně krytu sifónu.
  • Krok 3.: Popotáhnutím upevňujúcích kabelů směrem dolů na každé straně vytáhnete kryt směrem nahoru a upevníte tak kryt v drážkách. Hotovo!

Video postupu montáže můžete najít ZDE.

Volné pásky se mohou zastrčit do krytu sifónu pro případné pozdější úpravy či rekonstrucke. Opakovaně tak můžete sifón odkrýt a zakrýt zatlačením na vystouplé body na pomocném mechanizmu uvolníte upínací pásky. Nový systém také ponechává více prostoru pro odpadní potrubí. Jako dodatečný bonus, který získáte se systémem SmartFix, je absolutní diskrétnost – jednotlivé díly nejsou zvenka vůbec viditelné, takže dokonce i z bočního pohledu je systém SmartFix jednoduše dokonalý.

Více na www.villeroy-boch.com.

sanitární technika Villeroy & Bosch - SmartFix

sanitární technika Villeroy & Bosch - SmartFix

sanitární technika Villeroy & Bosch - SmartFix

sanitární technika Villeroy & Bosch - SmartFix

sanitární technika Villeroy & Bosch - SmartFix