Zpět

Katalog programu POROTHERM DŮM s energetickými štítky a novým domem HARMONY

Program výstavby rodinného bydlení POROTHERM DŮM Wienerberger završil šestý rok svojí existence vydáním v pořadí již pátého katalogu typových domů. Pro čtenáře a zejména budoucí stavebníky je v něm připraveno mnoho novinek. Kromě představení nového typového domu HARMONY, který rozšiřuje počet vlastních typových projektů programu na jedenáct, v něm poprvé naleznou i energetické štítky domů.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Katalog POROTHERM DŮM 2008/2009 je v mnohém převratný. Kromě nových řešení typových domů od společnosti G SERVIS, jež je partnerem programu, se v něm stavebníkům představuje i nový vlastní typový dům programu POROTHERM DŮM. Pokud si budou chtít dům HARMONY postavit, stejně jako u předchozích projektů získají jeho projektovou dokumentaci (prováděcí projekt) zdarma.
Hlavní novinkou katalogu ale jsou energetické štítky domů. Stavebníci je naleznou u všech vlastních typových projektů programu POROTHERM DŮM. Obdobně jako v případě elektrospotřebičů uvádějí, jak jednotlivé domy hospodaří s energií na vytápění a kolik tepla „pustí zdmi ven“. U každého domu je přitom uvedena vždy hodnota, která odpovídá konkrétnímu typovému projektu a zvolenému druhu cihel POROTHERM. V případě typových domů programu POROTHERM DŮM se přitom dle výpočtů vždy jedná o kategorie „C1 – vyhovující doporučené úrovni“ nebo dokonce „B – úsporný“.
Součástí Katalogu je také nová verze DVD ‚Váš nový domov‘. Tento průvodce po všech částích výstavby nabízí nejen seznámení s kompletním sortimentem POROTHERM, ale jeho součástí je i instruktážní video „Zdění z broušených cihel POROTHERM CB“.

Katalog typových rodinných domů Porotherm Dům Wienerberger

Další informace o programu POROTHERM DŮM můžete získat na zákaznické lince 844 111 123, podrobné informace naleznete též na www.porothermDUM.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]