Zpět

K hypotéce České spořitelny ocenění nemovitosti zdarma

Česká spořitelna svým zákazníkům nabízí další možnost, jak si zpříjemnit cestu k bydlení – při uzavření hypotéky získají ocenění nemovitosti a výpis z katastru nemovitostí zdarma.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Od prvního března je získání hypotečního úvěru u České spořitelny opět o něco rychlejší a levnější. Všichni zákazníci, kteří chtějí financovat své nové bydlení tímto způsobem, ušetří až sedm tisíc korun za odhad nemovitosti. Částku, kterou za provedení odhadu zaplatíte smluvním odhadcům České spořitelny, Vám banka při uzavírání smlouvy odečte z poplatku za poskytnutí úvěru.
Kromě peněz si ušetříte také papírování – svému hypotečnímu poradci předáte pouze neveřejné dokumenty k vyhlédnuté nemovitosti, pracovníci České spořitelny pak sami a pro Vás zdarma zajistí výpis z katastru nemovitostí.
Navíc můžete u ocenění bytů zcela zdarma využít možnosti získání odhadu nemovitosti pomocí on-line ocenění přímo na pobočce České spořitelny.
Podrobné informace o úvěrech na bydlení Vám poskytneme na pobočkách České spořitelny nebo ve specializovaných Hypotečních centrech. Přesvědčte se sami, že hypotéku lze uzavřít rychle a nyní až do 18.4. ještě výhodněji!