Zpět

III. ročník odborného semináře s mezinárodní účastí OTVOROVÉ VÝPLNĚ STAVEBNÍCH KONSTRUKCÍ

Hlavním cílem letošního III. ročníku odborného semináře s mezinárodní účastí OTVOROVÉ VÝPLNĚ STAVEBNÍCH KONSTRUKCÍ, který se uskuteční 30. – 31. října v Hradci Králové, je upozornění na legislativní změny týkající se výroby a montáže otvorových výplní (především oken a dveří).

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

Jedná se o připravovanou ČSN 74 6076 Okna a dveře – Použití ve stavebnictví – Část 1: Technické požadavky, Část 2: Požadavky na zabudování, která zásadním způsobem zpřesní montáž oken a dveří do budov. Další zpřesnění požadavků přináší Směrnice evropského parlamentu a rady číslo 2002/91 ES a její prováděcí vyhláška č. 148/2007 Sb., O energetické náročnosti budov.

Účast na loňském ročníku přesáhla 520 osob, na letošní ročník je již příhlášeno 350 osob. Toto největší setkání odborné veřejnosti z oborů výroba a montáž otvorových výplní, projektování staveb pořádá společnost Stavokonzult za odborné garance soudně znaleckého ústavu Centrum stavebního inženýrství.

Program semináře ve formátu PDF je ke stažení ZDE. Formuláře přihlášek účasti a online přihlášení na www.stavokonzult.cz. Uzávěrka přihlášek je již 23. 10. 2008.