Zpět

I sklo zajistí intimitu!

Ladíte Váš interiér s ohledem na dnešní moderní trendy, v nichž jsou jasným zástupcem prvky ze skla? Pokud Váš domov již zdobí celoskleněné dveře anebo je umístit teprve plánujete, s jejich užitím nemusíte váhat ani u vstupů do koupelen a toalet. S celoskleněnými dveřmi ze skla Satináto si cestu k uchování soukromí určitě neuzavřete.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Leptané sklo Satináto je díky svému matnému vzhledu, který nápadně připomíná zmrzlou vodní hladinu, označováno jako sklo ledové. V interiérech je oblíbeno zejména proto, že zaručuje pouze průsvitnost, nikoliv průhlednost a navíc tvoří elegantní designovou součást.

„Za celoskleněnými dveřmi v provedení skla Satináto uvidíme pouze rozostřené obrysy, z kterých nebudou patrny jakékoliv ostřejší tvary a už vůbec ne siluety. Nemusíme mít tedy strach, že bychom nežádoucím způsobem narušovali vlastní soukromí. Tento typ skla se běžně užívá i u dveří v sociálních zázemích kanceláří, kde je frekvence pohybu ještě o dost vyšší než v domácnostech,“ informuje paní Jana Vitešníková, ředitelka společnosti VV Sklo, českého výrobce celoskleněných dveří Stylus® a celoskleněných příček do interiérů.

Satinované sklo sice nepropouští tolik světla jako klasické čiré, ale dokáže prostor esteticky pozvednout a díky menší propustnosti světla také pocitově ztajemnit. Pohrát si můžete i s volbou barevného provedení a s dekoracemi, jichž lze dosáhnout pískováním či gravírováním.

Bližší informace lze nalézt na stránkách www.vvsklo.cz.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]