Zpět

Horské Apartmány Hrabovo u Ružomberku stále v kurzu

V nádherném prostředí Velké Fatry u slovenského Ružomberku leží přímo na břehu jezera, pod vrcholky horských štítů, apartmánové domy tradiční alpské architektury. Investorská skupina CPI Group dokončila výstavbu celého projektu již na podzim loňského roku, od té chvíle budí unikátní slovenský projekt stále větší zájem a nic na tom nemění ani končící zimní období.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Luxusní horské Apartmány Hrabovo navazují na tradici vysokohorské rekreace, nejsou však určeny jen pro rekreační bydlení. Architektonický návrh domů, stejně jako interiéry, vychází z tradičních a léty prověřených konstrukcí z přírodních materiálů vhodných pro horské oblasti, čímž přirozeně zapadají do okolní krajiny. Čtyřposchoďové vilové domy jsou postaveny rovnoměrně na úpatí zalesněného svahu a mají shodné dispoziční řešení. Velikost 139 apartmánů se pohybuje od 1+kk až 3+kk, tedy od 27 m2 do 103 m2. „Společné prostory zahrnují prosvětlenou halu, výtah a široké chodby. Každý dům má k dispozici 10 garážových stání, z nichž se nájemník dostane výtahem přímo ke svému bytu, a kryté parkovací plochy přiléhající k domu,“ dokresluje koncepci apartmánových domů Milan Trněný, obchodní ředitel skupiny CPI Group.
Areál poskytuje majitelům apartmánů nadstandardní služby. Pro jejich komfort a pohodlí byla zřízena správcovská společnost, jejímž úkolem je poskytovat komplexní služby z hlediska správy domů, a to jak v technické, tak ekonomické oblasti. Bezpečí celého rezortu zajišťuje chráněný vjezd do areálu a o pohodlí se, po vzoru horských hotelů, starají správce a pomocný personál čtyřiadvacet hodin denně.

Apartmány Hrabovo u Ružomberku (Velká Fatra)

„Největší výhodou Apartmánů Hrabovo je bezesporu lokalita. Sedm samostatných vilových domů stojí přímo na břehu jezera v městské části Hrabovo a jen několik metrů od jednoho z největších lyžařských areálů na Slovensku SKI PARKU Ružomberok a kabinové lanovky na Malinô Brdo, k níž vede vstup přímo z jednotlivých domů,“ popisuje lokalitu Milan Trněný. Výhodou je rovněž snadná dopravní dostupnost do centra Ružomberku a stejně tak napojení na hlavní silniční tahy Slovenska. „Budoucí plánovaná výstavba dálnic a nových spojnic, letiště v Žilině a v Popradu se vzrůstající intenzitou leteckého provozu, dopravní dostupnost celého regionu jen zvyšují,“ dodává Trněný.

Okolí Hrabova navíc poskytuje nepřebernou škálu možností jak aktivně využít volný čas nezávisle na počasí a ročním období. Sportovní areály všeho druhu, lyžařská střediska, lázeňské komplexy, cyklistické trasy, ale také historické objekty a přírodní památky jsou přidanou hodnotou celého regionu.
Zájemci o Apartmány Hrabovo mohou navštívit vzorový apartmán o velikosti 2+kk a seznámit se s celým prostředím projektu, který je dnes již z 60 % vyprodán. Možnost okamžitého nastěhování láká po celou dobu prodeje nejen milovníky zimních sportů, kteří ještě dohání sněhové radovánky, ale stále více přitahuje také turisty, přírodní nadšence a sportovce, které v tomto prostředí neomezí žádná sezóna. V případě koupě lze stále využít nižších cen roku 2007 a pořízení směřovat i jako investici k dalším podnikatelským aktivitám.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]