Zpět

FINEP: Zájem o luxusní bydlení stále roste

Mezi zájemci o koupi nového bytu výrazně roste počet těch, kteří požadují nadstandardní vybavení. Klíčovými parametry se v poslední době stále více stávají dostupnost, občanská dostupnost v okolí, unikátní charakteristika místa, design a kvalita vybavení bytu, a také to, jací budou budoucí sousedé. Nový byt již není jen místem pro přespání, ale zejména dlouhodobou investicí v místě, kde člověk stráví výraznou část svého života. Vyplývá to z dosavadních statistik společnosti FINEP, jednoho z největších developerů v České republice.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

„Více než kdykoliv předtím se naši zákazníci zajímají nejen o funkčnost, ale také o design a originalitu. Vzrůstá počet skutečně náročných klientů, kteří požadují nadstandardní vybavení. Jako reakci na tento trend v současné době připravujeme do všech našich projektů vyšší standardy vybavení,“ uvedl Jiří Pecháček, generální ředitel společnosti FINEP. Půjde nejen o luxusní sanitární keramiku světových značek, širší výběr podlah a dveří, ale také o instalaci čipových bezpečnostní vstupů do objektů.

Přání se najde vždy velké množství – může jít například o zastřešený bazén, centrální vysavač, dálkově ovládané žaluzie, krby, klimatizaci nebo saunu. „V případě, že daný projekt úpravy technicky umožňuje, vycházíme vstříc všem požadavkům našich zákazníků,“ doplňuje Jiří Pecháček.

Stále vyšší nároky na bydlení se promítají také do zájmu o dispozičně větší byty, a to především o 3+kk s rozlohou 70 – 100 m2.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]