Zpět

FINEP zahajuje prodej bytů v projektu Bydlení Kytlická

Nový bytový projekt společnosti FINEP „Bydlení Kytlická“ nabízí komfortní bydlení v jedné z nejvyhledávanějších pražských lokalit s komplexním zázemím. Přidanou hodnotou bohaté občanské vybavenosti se zanedlouho stane také otevření nové stanice metra „Prosek“.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

„Jako všechny naše projekty má i tento moderní architektonický výraz s dynamickým členěním a barevným odlišením fasád, který doplní nové zelené plochy v podobě trávníků a keřů v okolí objektu. Od přilehlé komunikace Kytlická bude objekt opticky oddělen gabiónovou zídkou, také doplněnou zelení,“ uvedla Pavla Temrová, tisková mluvčí společnosti FINEP.

FINEP Projekt Prosek Kytlická

Projekt Prosek Kytlická tvoří bytový dům rozdělený do tří bezbariérových objektů se dvěma podzemními, pěti nadzemními a šestým ustoupeným podlažím. Nabízí 237 bytů o dispozicích a velikostech od 1+kk o rozloze 33 m2 až po luxusnější 4+kk o rozloze 100 m2. Každá bytová jednotka větší než 1+kk bude disponovat terasou, balkonem nebo lodžií, byty v 1NP a 6NP většími terasami s několika vstupy z různých místností. Parkovací místa poskytnou podzemní garáže s vjezdem zabezpečeným čipovou kartou. V současnosti se ceny bytů v projektu Prosek Kytlická pohybují v rozmezí od 42.000 Kč/m2 do 58.000 Kč/m2.

FINEP Projekt Prosek Kytlická

Pražský Prosek nabízí perfektní zázemí především pro rodiny s malými dětmi. Nachází se zde jesle, jedna mateřská a dvě základní školy, střední průmyslová škola, gymnázium a také poliklinika s lékařskou pohotovostí. Pro volný čas je možno využít hřiště, tenisové kurty, fitness centrum, letní bobovou dráhu. Díky prodloužení trasy metra C se stane jednoduše dostupným obchodní a zábavní centrum Letňany s přilehlým aquaparkem.