Zpět

CPI Group zahájila výstavbu luxusního rezidenčního domu Na Výši

V obytné čtvrti Praha 5 – Košíře zahájila investorská a developerská skupina CPI Group výstavbu rezidenčního bydlení pro náročné klienty. Bytový dům Na Výši charakterizuje především jednoduchá architektonická linie a citlivé využití všech přirozených prvků, které zdejší lokalita skýtá. Devět rodin zde najde svůj domov již v létě příštího roku. Investice do projektu si vyžádají 56 milionů korun.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Významnou roli při návrhu domu a bytů hrálo funkční hledisko. Byty se vyznačují čistou linií čtvercového půdorysu a rovnoměrným poměrem velikostí všech místností. Východo – západní orientace jednotlivých bytů nabídne příjemný výhled do okolí a díky velkým okenním plochám zajistí po celý den dostatečný přístup slunečního světla. Mírně svažitý terén zdejší rezidenční čtvrti poskytuje obyvatelům výhled na pražské panorama.
„Architektonický návrh bytového domu Na Výši vychází z podoby místa, přírodních vlivů okolí, umístění ke světovým stranám i ze svažitého charakteru pozemku. Celý projekt je koncipován tak, aby výškově i vzhledem navázal na stávající okolní zástavbu tvořenou obytnými domy,“ popisuje Bartoušek ze studia ARW architekti, která dům navrhla.

Na přízemní sokl s garážemi a sklepními kójemi navazují tři obytná patra. Dům je rozdělen na dvě části, výškově posunuté o půl patra, čímž reaguje na sklon pozemku a optimálně zmenšuje zastínění okolí. Výhodou mezipater je také lepší rozložení obytných jednotek a jejich celkových dispozic. Prosklenou výtahovou šachtou v jádru domu se obyvatelé dostanou z garáží přímo do svých bytů.

Rezidence Na Výši nabídne celkem 9 luxusních bytů o velikosti 2+kk (60 m2) a 4+kk (120 m2), jejichž plochu dále rozšiřují terasy nebo lodžie. V nejvyšším patře se nacházejí byty s výstupem na střešní terasu. Čtyřpokojové jednotky zahrnují vstupní halu, tři ložnice, obývací pokoj s jídelnou a koupelnu. Vybavení místností dominují přírodní materiály vysokého standardu.

Obyvatelé Prahy 5 mohou těžit ze snadné dopravní dostupnosti, kterou zajišťují linky MHD a místní silnice navazující přímo na jednu z hlavních pražských spojnic – ulici Plzeňskou. Bohatá občanská vybavenost a přírodně krajinný ráz okolí navíc zaručují kvalitní zázemí pro rodinný život.

Více informací o rezidenčním domu Na Výši najdete na www.navysi.cz.
 

Rezidenční dům Na Výši

Interiér rezidenčního domu Na Výši

[carousel-horizontal-posts-content-slider]