Zpět

CPI Group dokončila rodinné domy projektu Jižní stráň

V polovině listopadu bylo úspěšně zkolaudováno čtyřiatřicet rodinných domů investorské skupiny CPI Group v Praze 8 – Březiněvsi. Rezidenční projekt s poetickým názvem Jižní stráň představuje klasické rodinné domy vysokého standardu, jejichž architektura odpovídá přírodní lokalitě. První majitelé se mohou nastěhovat již koncem listopadu.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

Výstavba rodinných dvoj a troj domů v Březiněvsi začala na jaře 2007. Dvoupodlažní domy o velikost 5+kk nabízejí plochu téměř 160 m2. Klidová zóna s pokoji a pracovnou je přesunuta do vyššího poschodí; obývací pokoj, kuchyně a komora jsou umístěny v přízemí. Každé patro má pak vlastní koupelnu a toaletu. Plochu domů dále rozšiřují zahrady o výměře od 200 do 600 m2. Standardní vybavení domů je charakteristické vysokou kvalitou materiálů i zpracováním.

Samotný název nové čtvrtě Jižní stráň prozrazuje, že určujícím faktorem pro vzhled domů a celkovou koncepci jejich uspořádání v prostoru byla především lokalita. Velké prosklené plochy umožňují maximální přístup denního světla do interiéru a také přirozené propojení obytného prostoru s venkovní zahradou.

Pro zájemce o bydlení na Jižní stráni je k dispozici vzorový dům, který zcela odpovídá požadavkům a standardům na všech čtyřiatřicet domů. „Prodáno je téměř 40% domů, další jsou v rezervacích. Zájemce o zdejší bydlení, kteří Jižní stráň navštíví, překvapuje především malá vzdálenost Březiněvsi od centra Prahy a její dostupnost. Největší roli hraje patrně lokalita, volný prostor a okolní krajina jsou pro rodinné domy tohoto klasického typu velkou přidanou hodnotou,“ popisuje Milan Trněný, obchodní ředitel CPI Group.

Projekt Jižní stráň v sobě nese výhody blízkého velkoměsta a současně přírodního prostředí. Z centra Prahy je Březiněves vzdálena jen 15 minut jízdy autem. Obec disponuje velmi dobrou infrastrukturou a občanskou vybaveností pro každodenní život i volnočasové aktivity. Realizace celého projektu stála 160 milionů korun.

Informace o rezidenčním projektu Jižní stráň na www.jiznistran.cz.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]