Zpět

Černý Most láká novými komfortními byty

Jedno z nejnovějších pražských sídlišť, Černý Most II, se rychle mění v moderní rezidenční čtvrť. Tomuto trendu odpovídá i nabídka nových bytů: společnost Skanska v těchto dech zahajuje prodej komfortního bydlení ve čtyřech bytových domech v Ocelkově ulici. Celkem 213 jednotek kategorie 1+kk až 5+kk včetně pěti bytů pro osoby se sníženou pohyblivostí poskytne svým obyvatelům kvalitní architekturu, dobré dopravní spojení s centrem města i široké možnosti trávení volného času v okolí.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

„Výborné dopravní spojení, dynamicky se rozvíjející čtvrť se širokou nabídkou služeb a příznivé ceny, které začínají na 35 tisících korun, představují hlavní klady bytových domů Černý Most. První byty budou navíc připravené k nastěhování již na jaře 2009,“ říká Jan Vajčner ze společnosti Skanska CS.


Nové komfortní byty – vizualizace

Bytové domy B, E, F1 a F2 leží na mírném jižním svahu mezi ulicemi Ocelkova a Arnošta Valetny a nabízejí ideální výhled, který zpestřuje vysazená zeleň. Budoucí obyvatelé budou mít k dispozici podzemní parkovací stání, balkony a téměř 300 metrů nebytových prostor, které budou určené ke komerčnímu využití.

Všechny domy mají podobné architektonické členění. Návrh domu B vychází z kontrastu kubických hmot západního a východního křídla a klidné centrální hmoty směřující do Ocelkovy ulice. Kubické tvary budov doplňují obloukové balkony; nároží mají válcovou formu a plynule přecházejí do horizontálních balkonů hlavní hmoty. Členění fasád podtrhuje decentní šedobílá povrchová úprava.


Nové komfortní byty – vizualizace

Černý Most nabízí vedle dobrého dopravního spojení vozem i MHD, zejména metrem, také úplnou občanskou vybavenost (školy, školky, rozlehlé nákupní sportovní a zábavní centrum, poliklinika) a řadu možností trávení volného času.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]