Zpět

Central Park Praha: prodáno již 60%!

Central Park Praha na Praze 3, nejvelkorysejší rezidenční projekt v České republice s celkovou výší investice téměř 4,5 mld. korun, úspěšně pokračuje v prodeji svých rezidencí, vila domů i penthousů. Ze 180 bytových jednotek nabízených v první fázi je v současné době prodáno 60 %. Central Park Praha přivítá své první obyvatele již v dubnu tohoto roku.
 

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

„Zájemci o bydlení v Central Park Praha se rekrutují z velice širokého spektra. Rezidenci si zde kupují mladé rodiny s dětmi, manažeři, cizinci, senioři, mladé páry… Central Park Praha nabízí pestrou paletu typů bydlení, takže každý zájemce si zde najde svůj vysněný nový domov,“ řekl Milan Ganik, ředitel společnosti CPP Development.

Rezidence ve věžích nabízejí promyšlené dispozice od studií o velikosti 45 m2 až po prostorné pětipokojové rezidence. Každá z komfortních rezidencí se vyznačuje nadstandardním vnitřním vybavením: koupelna pro každou ložnici, šatní místnosti, technické místnosti, kuchyňské linky Bulthaup se spotřebiči Siemens, chlazení nebo příprava na instalaci systému i-Home, elektronického řízení domácnosti. Všechny rezidence ve věži mají vlastní prostornou terasu po celém vnějším obvodu. Nejvyšší patra věží poskytují ideální prostor pro luxusní penthousy, které nabízejí jedinečný panoramatický pohled na Staré Město a na dominantu Pražského hradu.

Své příznivce si našly i atraktivní vila domy. Ty splňují sen řady městských obyvatel o pohodlném bydlení v centru s výhodami rodinného domu obklopeného zelení. Obdobné příležitosti na dosah centra již na pražském trhu rezidenčních nemovitostí prakticky neexistují. Vila domy poskytují naprostý pocit soukromí a jsou těsně spojené s rezidenčním parkem. Ten přechází přímo na venkovní stěny vila domů, které jsou porostlé travnatým kobercem.

Unikátní projekt nové rezidenční čtvrti Central Park Praha vzniká v Praze 3 na rozhraní Žižkova a Vinohrad v těsném sousedství parku Parukářka. Hybridní charakter projektu Central Park Praha kombinuje krajinotvorbu s architekturou, prvky bytu a rodinného domu, soukromí rezidence s pohodlím a službami špičkového hotelu. Tento projekt nabízí rozsah služeb, který v České republice dosud nemá obdoby: od úklidu a údržbu přes mytí vozu, donášku jídla i léků, programy pro děti, venčení domácích mazlíčků, překladatelské služby až po asistenci při jednání s místními úřady. Promyšlená koncepce čtvrti kombinuje bydlení ve věžových domech s vila domky, umístěnými ve svahu kolem nového soukromého parku. Projekt doplňuje luxusní sportovní a wellness klub s plaveckým bazénem, kurty na tenis a širokým spektrem fitness studií i zázemí pro děti. Terénní vlna přirozeně uzavírá celou oblast před nevítanými návštěvníky.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]