Zpět

Bytoví designéři radí zdarma na veletrhu Pragointerier

V rámci konání veletrhu Pragointerier Living Fair je připraven Den s bytovými designéry projektu Umíme udělat domov, který se koná v pátek 05. 09. 2008 v pravém křídle Průmyslového paláce, u viditelně označeného podia. Všichni zájemci z řad veřejnosti mohou zdarma využít přímé konzultace s bytovým designérem.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

V rámci veletrhu Pragointerier Living Fair, který se koná ve dnech 04. – 07. 09. 2008 na výstavišti Incheba Expo v pražských Holešovicích, je připravena akce Den s bytovými designéry, který proběhne v pátek 05. 09. 2008. Od 11:30 do 14:30 budou probíhat přednášky z oblasti bytového designu, v nichž budou prezentovány zajímavé tipy a rady pro zařizování moderních interiérů.
Přednášejícími jsou paní Zuzana Matelová a pan Petr Shromáždil, bytoví designéři projektu Umíme udělat domov. Bezplatná konzultace s bytovými designéry bude probíhat v době od 12:30 do 14:30 hod. a od 15:30 do 16:30 hod. Celá tato akce se uskuteční v pravém křídle Průmyslového paláce, u viditelně označeného podia.
Všichni jsou srdečně zváni!

Soutěž pro všechny
Každý kdo vyplní anketu a odevzdá svůj hlasovací lístek může být vylosován a získá návrh od bytového designéra vybraného pokoje ve svém bytě zdarma. Losování proběhne na závěr Dne s bytovými designéry v pátek 05. 09. 2008.

Navíc je možné na webových stránkách www.umimeudelatdomov.cz získat vstupenky na Pragointerier zdarma.

Projekt Umíme udělat domov
Ojedinělý internetový projekt Umíme udělat domov více jak rok přináší dobré rady a tipy všem, kteří si neví rady při zařizování svých interiérů. Oblíbenými a vyhledávanými jsou poradny bytových designérů, do nichž může dotazující zasílat své otázky zdarma. V současnosti fungují na stránkách projektu www.umimeudelatdomov.cz standardní poradna a dále úterní hodinový on-line chat, který zajišťuje přímý kontakt s bytovým designérem a získání odpovědi na položený dotaz obratem.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]