Zpět

Bydlete All inclusive s TONDACHEM

Stavíte nový dům nebo jen měníte střechu? Dopřejte si kvalitu. Pořiďte si střechu z keramických tašek TONDACH a na 33 let získáte nadstandardní záruku TONDACH All inclusive!

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Chcete si bydlení opravdu užívat? Toužíte po opravdové pohodě na desítky let? Pokryjte svoji střechu krytinou TONDACH a vyplňte ‚Realizační list střechy TONDACH‘. Záruka TONDACH All inclusive, kterou získáte, platí 33 let a zaručí vaší střeše ten nejlepší servis. Po dlouhé roky můžete počítat s nabídkou péče o vaši střechu, a to zcela zdarma. V rámci záruky tak lze získat dodání, dopravu i výměnu střešních tašek TONDACH.
TONDACH však neznamená jen široký sortiment střešních tašek, ale celý systém. Jeho využitím lze kvalitu střechy ještě dále zvýšit. Nabídka originálních střešních doplňků TONDACH TUNING zahrnuje prvky pojistné hydroizolace, škálu větracích pásů a široký sortiment keramického i nekeramického příslušenství.
Dopřejte sobě i svojí střeše to nejlepší. Pořiďte si kvalitu, jistotu spokojeného bydlení i unikátní záruku na 33 let. Více informací naleznete na www.tondach.cz/allinclusive.

Tondach střešní tašky All inclusive

[carousel-horizontal-posts-content-slider]