Zpět

1.000 m2 luxusu v koupelnovém studiu Kreiner Exklusiv

Pravděpodobně největší koupelnové studio v ČR se pro veřejnost slavnostně otevřelo 17. dubna v Praze 1 v Klimentské 36. Ve dvou patrech najdou zákazníci celkem 52 plně vybavených výstavních kójí převážně značky Villeroy & Boch, ale i dalších předních světových výrobců sanity, nábytku, armatur a dalšího vybavení koupelen.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

V nově zbudovaném suterénním Wellness centru si zájemci mohou na vlastní kůži vyzkoušet funkční masážní vany, sprchové kouty, parní kabiny i sauny. Smysl studia spočívá v tom, aby zákazník poznal a vzájemně porovnal výhody i nevýhody zboží, o jejichž koupi uvažuje. Odborná veřejnost pak ocení školicí středisko pro prodejce nebo speciální místnost pro architekty. Součástí nových prostor je také největší expozice obkladů a dlažby Villeroy & Boch včetně posledních novinek z frankfurtského veletrhu.

Koupelnové studiu Kreiner Exklusiv, Villeroy & Boch

„ Wellness centrum bude sloužit nejen odborníkům, ale i konečným zákazníkům“, říká Wolfgang Kreiner, majitel sítě luxusních koupelnových studií Kreiner Exklusiv.
„ Po objednání si tak budou moci vyzkoušet například quarylovou vanu Cetus od Villeroy & Boch se systémem Ultimate Fitness Combipool, vestavěnou parní kabinu Pharo firmy Hansgrohe, dešťové nebe od Dornbrachtu, lákadlem jistě budou i dvě sauny, finská a infra, od Saunaluxu.“ Mezi další služby nabízené zákazníkům zdarma patří i poradní činnost nebo profesionální 3D počítačový návrh koupelny.

Otevírací doba koupelnového studia Kreiner Exclusiv je po-pá 10,00-18,00 a sobota 9,00-12,00.

Kontakt: Klimentská 36, 110 00 Praha 1
tel.: 224 811 136
fax: 222 313 990
e-mail: praha1@kreiner.cz

[carousel-horizontal-posts-content-slider]