Zpět

Zahájen prodej rodinných domů v Březiněvsi

Na severním okraji Prahy, v městské části Prahy 8 – Březiněvsi, staví investorská skupina CPI Group rodinné domy v žádaném tradičním architektonickém stylu. Projekt pod názvem Jižní stráň je inspirován přírodními podmínkami lokality a zvýšeným objemem slunečního světla. Výše investice má dosáhnout 160 milionů korun, dokončení projektu se plánuje na konec roku 2008.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Projekt Jižní stráň zahrnuje třicet čtyři dvoupodlažních rodinných domů, jejichž tradiční vzhled má harmonicky zapadat do okolní krajiny. Domy o velikosti 5+kk nabízejí obytnou plochu o výměře téměř 160 m2. Přízemí je určeno pro obytnou část, klidová zóna domu s větším počtem pokojů je přesunuta do patra. Architekt pamatoval také na úložné prostory v podobě šaten a komor. Součástí domů je také garáž a přiléhající pozemek, jehož plocha začíná na 229 m2 a dosahuje až 418 m2.
„Klasická architektura domů je doplněna o prvky vycházející ze samotného prostředí, jako jsou například velké prosklené plochy a okna usnadňující přístup denního světla nebo barva omítek a částečné obložení fasád, korespondující s přirozenými barvami okolí,“ řekl k architektuře domů Karel Vrbický, projektový manager. Návrh domů odráží moderní trendy v architektuře i materiálech, na jejichž kvalitu je kladen mimořádný důraz.
Prodej domů byl již zahájen. Financování nákupu rodinného domu je možné několika způsoby. „V případě hypotéky je možné využít zvýhodněných podmínek, které byly připraveny zvláště pro projekt Jižní stráň,“ uvedl Pavel Bedrna z realitní společnosti Lexxus, která má prodej domů na starosti. „Bezplatné ocenění nemovitosti, financování až do výše 90% kupní ceny domu, zvýhodněné úrokové sazby nebo zjednodušený postup při schvalování úvěru a bezplatná pomoc se všemi administrativními úkony, spojenými s čerpáním hypotečního úvěru, jen usnadňují pořízení těchto domů.“
Snadná dostupnost Březiněvsi z centra Prahy a pravidelná doprava městskými linkami umožňují využívat výhody velkoměsta a zároveň trávit čas ve volné přírodě. Obec nabízí velké množství volnočasových aktivit a občanům s trvalým pobytem navíc poskytuje různé druhy podpory a výhod.

Více informací najdete na www.jiznistran.cz nebo www.cpi.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]