Zpět

Xella Trockenbau-Systeme Praha partnerem soutěže o „Nejkrásnější dřevostavbu roku 2007“

Xella Trockenbau-Systeme Praha, dodavatel sádrovláknitých desek Fermacell a cementovláknitých desek Powerpanel, opět potvrzuje svoji nezastupitelnou roli ve sféře marketingu dřevostaveb. Společně s Nadací Dřevo pro život se Xella Trockenbau-Systeme Praha stala partnerem projektu o „Nejkrásnější dřevostavbu roku 2007“, který mapuje mimořádně zdařilé dřevostavby na území České republiky a pomáhá posilovat pozitivní vnímání této moderní technologie výstavby bytových, občanských a administrativních objektů.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Cílem a posláním soutěžní přehlídky je podporovat všechny formy zajímavé a kvalitní výstavby pracující s podstatným použitím technologie na bázi dřevěných prvků a výrobků z aglomerovaného dřeva. Soutěžní přehlídka je vyhlášena ve dvou kategoriích: panelové (sendvičové) konstrukce dřevostaveb rodinného domu a srubové konstrukce rodinného domu.
Projekty mohou do soutěžní přehlídky přihlásit architekti, projektanti, investoři, dodavatelé, developeři nebo obce, na jejichž území se stavba nachází, vždy však se souhlasem jejich autorů a vlastníků. Soutěž vznikla jako doprovodný program mezinárodního veletrhu Dřevostavby, pořádaném veletržní správou Terinvest.
Soutěžní přehlídka se vyhlašuje jako dvoukolová, první kolo hlasování z přihlášených projektů proběhne od 24.9.2007 do 28.10.2007 na webovém portálu www.drevostavby.abecedabydleni.cz, kde hlasující vyberou z každé ze dvou kategorií dva finálové projekty. Finálové stavby budou zveřejněny v časopise Domov č. 12/07 (vychází 19.11.), ze kterých čtenáři hlasováním až do 27.12.2007 vyberou vítěze každé kategorie.
Vítězné domy soutěže o „Nejkrásnější dřevostavbu 2007“ budou představeny na 3. ročníku mezinárodního veletrhu se zaměřením na dřevěné stavby, konstrukce, stavební prvky a materiály – Dřevostavby 2008, který proběhne v termínu od 28.2. do 2.3.2008 v prostorách Pražského veletržního areálu v Letňanech.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]