Zpět

Výstava fotografií představí nové společensko-obchodní centrum Zlína

Výstavu fotografií nového společensko-obchodního centra Kaskáda, které postaví společnost ECM (Real Estate Investment) v centru Zlína, mohou zájemci shlédnout v kulturním institutu Alternativa.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Expozice bude otevřena od 10. do 21. prosince, ve všední dny od 8:00 do 17:00 s hodinovou přestávkou přes poledne a v sobotu od 10:00 do 16:00. Součástí bude nejen výstava vizualizací budoucího komplexu, ale i fotografie již realizovaných projektů společnosti ECM a multimediální prezentace. Návštěvníci tak dostanou informace o novém multifunkčním centru.
„Společensko-obchodní centrum Kaskáda Zlín si podle našich odhadů vyžádá přibližně 1,5 miliardy Kč,“ říká Radim Fuka, manažer projektu a dodává: „Z pohledu komfortu pro návštěvníky i nájemníky splňuje centrum představy projektu tzv. třetí generace a bude jedním z nejmodernějších obchodních a kulturních projektů ve Zlíně.“
Ve čtyřech kaskádově odsazených nadzemních a třech podzemních podlažích bude k dispozici přes 120 obchodních, restauračních, sportovních a společenských jednotek. Multifunkční centrum o rozloze více jak 30.000 metrů čtverečních se bude nacházet v centru Zlína mezi ulicemi Březnická, Mostní a U zimního stadionu a nabídne až 600 bezplatných parkovacích míst.
V centru budou nejen obchodní jednotky, ale i kavárny, dětské koutky, fitness a wellness centrum a restaurace. Standardní součástí obdobných projektů je také odpočinková zóna s lavičkami a zelení.
Atraktivitu stavby zvyšuje i účast renomované architektonické kanceláře Chapman Taylor, která patří do první desítky světových architektů specializující se na společenská a obchodní centra. Na projektu se výrazně podílí také zlínská kancelář Centroprojekt.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]