Zpět

Vyšší pouze rozměrem, nikoliv cenou

Společnost “J.A.P“ – přední výrobce stavebních pouzder pro zasouvací dveře reaguje na moderní trendy bytového designu a přichází na trh s pouzdry určenými pro vyšší dveře o výšce 210 cm, a to v základní nabídce bez příplatkové ceny.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Na nejnovější současné trendy v oblasti výšky dveří a aktuální poptávky svých zákazníků reaguje i přední český výrobce stavebních pouzder pro zasouvací dveře – přerovská společnost “J.A.P“, která spolupracuje se všemi předními producenty dveří v České republice. Dveře vyšší než je běžný český standard tj. vyšší než klasických 197 cm dnes nalezneme snad u všech větších prodejců dveří. Nejde pouze o dveře otočné, ale stále častěji je vyšší rozměr vyžadován i u dveří zasouvacích do stěny. Aby je však bylo možné použít, je nezbytné instalovat ocelové stavební pouzdro také patřičného rozměru, tj o vyšší výšce.
„Nárůst požadavku na vyšší stavební pouzdro jsme zaznamenali během minulého roku. Již tehdy jsme sice měli v nabídce možnost dodávky vyššího pouzdra, ale zákazník mohl získat toto pouzdro pouze s příplatkem za atypickou výrobu. V důsledku nárůstu množství vyrobených kusů, pro čechy dosud v nadstandardních rozměrech, jsme udělali taková výrobní opatření, že jsme nyní schopni našim zákazníkům nabídnout výšku pouzdra v rozměru 210 centimetrů, a to bez jakéhokoliv navýšení ceny. Navíc výška dveří 210 cm je standardem sjednocené evropské normy DIN a naše společnost se tímto krokem, jako jedna z prvních u nás, připravuje na přijetí této normy v Česku,“ upřesňuje informaci Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP.
Zákazník má tedy možnost ve standardní ceně získat pouzdro určené pro vyšší dveře. Při objednání pouzdra v rámci široké obchodní sítě společnosti J.A.P., je nezbytné specifikovat výšku dveří, pro které je pouzdro určeno. Dle Davida Vítka, vedoucího tuzemského obchodu SAPELI, v jejichž prodejní síti jsou pouzdra J.A.P. také nabízena, je objednání velmi jednoduché a zákazníci se tedy vyšších zasouvacích dveří do stavebního pouzdra nemusejí obávat. „Naše dveře SAPELI byly s vyššími pouzdry J.A.P. testovány a jsou s nimi plně kompatibilní. Personál na obchodních místech, kde je možné zakoupit dveře SAPELI, ať již v české klasické nebo prodloužené výšce, je pro objednání pouzdra proškolen a je schopen odborně poradit,“ doplňuje Vítek.
Použití vyšší varianty dveří v zásuvném provedení do zdi, je velmi moderním bytovým trendem. Kombinuje výhodu prostorové úspory zasouvacích dveří a zároveň umocňuje pocit z vyššího průchozího prostoru, které toto řešení nabízí.