Zpět

V anketě „Českých 100 nejlepších“ uspěly i stavební firmy

Prestižní soutěž Českých 100 nejlepších zná své letošní vítěze. V žebříčku nejúspěšnějších firem jsou známa rovněž jména úspěšných společností v jedné ze samostatných kategorií – stavebnictví, průmysl stavebních hmot a developerství.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Zde se pro letošní rok objevila následující osmička firem. Best, Českomoravský beton – nástupnická společnost, Lexxus, OHL ŽS, Pozemní stavitelství Zlín, Průmstav, Skanska cz a Tchas.
Cílem soutěže je zviditelnit v Česku registrované firmy z co nejširšího spektra ekonomických aktivit. Navržený podnik musí platit v Česku daně, mít nejméně 20 zaměstnanců a vykázat roční tržby větší než 30 milionů korun.
Systém vyhodnocení a stanovení pořadí Českých 100 Nejlepších v maximální míře využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace by proto měly vycházet z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti, tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty. Celkovým vítězem soutěže se opět stala společnost ČEZ.