Zpět

Trade Fides míří na vietnamský trh

V rámci oficiální účasti České republiky na 16. ročníku Vietnamského mezinárodního průmyslového veletrhu, který se uskuteční ve dnech 18. až 23. října v Hanoji, se představí i společnost Trade Fides.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Trade Fides je v rámci České republiky vedoucí společností mezi poskytovateli komplexních řešení a služeb v oblasti bezpečnostních systémů pro ochranu osob a majetku. Má bohaté zkušenosti s realizacemi bezpečnostních řešení jak v soukromé, tak i veřejné sféře. A právě tyto zkušenosti se chystá zúročit i na rychle rostoucím vietnamském trhu. „Na veletrhu v Hanoji se chceme zaměřit zejména na zákazníky ze segmentů, ve kterých jsme již dlouhodobě úspěšní v České republice. Někteří z nich nás již také v minulosti při své návštěvě v České republice kontaktovali. Našim potenciálním zákazníkům tak budeme v jejich prostředí prezentovat naše klíčové technologie, jejichž konkurenceschopnost jsme si již ověřili na veletrhu v Dubai.“ řekl před odjezdem na veletrh Lubor Matěj, ředitel pro strategii společnosti.

Trade Fides poprvé představí vietnamským zákazníkům dvě svá špičková řešení. Prvním z nich je řídící a monitorovací systém LATIS, který získal na 16. ročníku mezinárodního veletrhu zabezpečovací techniky, systémů a služeb, požární ochrany a záchranných zařízení PRAGOALARM 2007 Čestné uznání. „LATIS bychom rádi nabídli například pro potřeby silových resortů. V tomto sektoru vidíme velký potenciál pro náš byznys. Naše šance jsou podpořeny řadou referencí z instalací tohoto systému v České republice,“ řekl Lubor Matěj. Druhým produktem, který rovněž vyvinul Trade Fides je integrovaný systém kontroly vstupu, evidence docházky a výdeje stravy s názvem ASSET (ARC 2000). „ASSET je mimořádně vhodný pro nasazení například v byznys centrech, která nyní v hospodářsky expandujícím Vietnamu rostou jako houby po dešti.“

Trade Fides nehodlá ve Vietnamu jen obchodovat, rád by uzavřel i strategické partnerství s místní firmou. „Cílem naší účasti na hanojském veletrhu je i vytipování možného strategického partnera, kterému bychom mohli předat naše know-how a který by nás pak zastupoval na vietnamském trhu.“ dodal Lubor Matěj.

Informace o společnosti Trade Fides najdete na: www.tradefides.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]