Zpět

Stavba rodinných domů terasy Unhošť zahájena

Výstavba inženýrských sítí a rodinných domů projektu Terasy Unhošť odstartovala. Generální dodavatel stavebních prací, společnost Skanska CZ, organizační složka Divize Technologie, začal s první etapou výstavby poté, co skončily hrubé terénní práce a demolice stávajících objektů. Developerem projektu Terasy Unhošť je ECM.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

„Všechny přípravné stavební práce, jako hrubé terénní úpravy a demolice starých objektů na místě plánovaných rodinných domů, jsou za námi. Harmonogram se podařilo přesně dodržet, takže nic nebrání tomu začít s tou příjemnější částí práce a to je samotná výstavba,“ říká Oldřich Mach z ECM, projektový manažer Terasy Unhošť, a doplňuje: „Předpokládáme, že harmonogramu se budeme držet i nadále a to znamená, že do konce roku bude stát prvních 27 domů z plánovaných 104.“

Náročné přípravné terénní práce začaly v únoru letošního roku. Zejména komplikovaná terasovitá úprava si vyžádala poměrně dlouhý čas. Po jejím dokončení lze plynule přejít do fáze výstavby domů a inženýrských sítí. Generálním dodavatelem je Skanska CZ, Divize Technologie. Stavební povolení na výstavbu domů získal investor v polovině května. Prvních 27 domů bude zkolaudováno do konce roku 2007. Zájemci o ně tak mají garantovánu 5% sazbu DPH.

Terasy Unhošť je rezidenční projekt zajímavě řešených rodinných domů v atraktivní lokalitě městečka Unhošť. Společnost ECM si pro svůj další developerský záměr vybrala mimořádně vhodnou lokalitu Unhoště, která je ideální kombinací zeleně a klidu v blízkosti Prahy. Příroda nedalekého Křivoklátska a zároveň skvělá občanská vybavenost činí z této oblasti vyhledávané místo nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro starší občany preferující klidné lokality s kvalitním zázemím. 104 unikátně řešených domů nabízí široké spektrum možností od řadových přes atriové až po dvojdomy. Průměrná cena se pohybuje kolem 6 milionu korun. Dokončení poslední etapy výstavby se plánuje na konec roku 2008.

Zdroj: TZ ECM