Zpět

Společnost AQ OKNA nabízí okna se skrytými závěsy

Připadají vám klasické okenní závěsy nevzhledné a chystáte se na výměnu stávajících oken? Pak není nic jednoduššího, než si vybrat ze sortimentu oken se skrytými závěsy. Ty plní jak estetickou funkci, tak i vytváří téměř dokonalý systém otevírání okna a chrání před případnými nenechavci. Vzhled a funkčnost jsou zde v dokonalé harmonii.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Společnost AQ OKNA, jeden z nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů oken, dveří a prosklených fasád, nabízí jako novinku na českém trhu montáž oken se skrytými závěsy. Toto kování, které je při uzavřeném křídle skryté a viditelná je pouze okenní klika, má hned několik výhod. Zejména opticky neruší jednoduché linie okna, celý mechanizmus je schován v prostoru mezi rámem a křídlem a navíc je již v základní verzi nabízena zvýšená bezpečnostní varianta.

Skryté závěsy jsou velmi elegantní prvek, který dotváří vzhled luxusního výrobku a ocení ho jistě jak architekti, tak i uživatelé. Díky konstrukčnímu řešení jsou všechny díly celoobvodového kování schovány. Tím jsou chráněny před účinky prachu a znečištění, čímž se prodlužuje životnost těchto mechanických dílů. Již v základní variantě jsou nabízeny bezpečnostní prvky, které tvoří dva „hříbkové“ uzavírací body v rozích okna a ocelové „protiplechy“, což zajistí vyšší pocit bezpečí. U tohoto typu kování lze dosáhnout bezpečnostní třídy WK 2, která již zajišťuje vyšší odolnost proti vloupání.

Okna se skrytými závěsy mohou být nabízena u celého výrobního sortimentu, který činí 9 typů. Jedná se zejména o hliníková okna, u kterých je použit systém skrytého kování Winkhaus autoPilot Elegance, tak i o plastová, dřevěná okna a jejich kombinace. Okna je možné instalovat do rodinného domu, vily, ale i do panelového domu.

Cena oken se skrytým závěsem je zhruba jen o 10 procent vyšší než v případě běžných oken. Společnost AQ OKNA je jedním z mála výrobců na tuzemském trhu, který takováto okna nabízí.

Více informací najdete na stránkách www.okna.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]