Zpět

Skanska zahajuje prodej bytů v Bratislavě

Společnost Skanska zahájila v těchto dnech prodej bytů v novém rezidenčním komplexu Rača Vineyards v bratislavské čtvrti Rača. V malebné přírodní lokalitě se širokou nabídkou občanské vybavenosti vyroste celkem pět bytových domů se 177 byty v dispozicích 1+kk až 5+kk ve standardu Rodina. Projekt v hodnotě 800 miliónů slovenských korun investičně zajišťuje společnost Skanska Development SK.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

„Rača Vineyards je prvním bytovým projektem, který nabízí naše bratislavská realitní kancelář. Slovenský realitní trh je velmi dynamický, v blízké budoucnosti proto ve slovenské metropoli chystáme i další rezidenční projekty,“ říká Petr Fanta, ředitel Divize Project Development.
Rezidenční komplex Rača Vineyards tvoří pět bytových domů na malebných viničních svazích Malých Karpat. Dva objekty budou mít pět nadzemních podlaží a jedno ustupující, další tři domy budou mít osm nadzemních podlaží a jedno ustupující. V komplexu vznikne celkem 177 bytových jednotek od 1+kk a výměře 43 čtverečních metrů po mezonetové 5+kk o výměře 241 metrů. V jednotlivých objektech se nachází celkem sedm nebytových prostor, v podzemních podlažích bude k dispozici 63 garážových stání, která doplní dalších 158 stání na povrchu. Veškeré vstupy jsou řešeny bezbariérově.

Projekt vychází z moderních architektonických trendů. Jeho autoři kladli důraz na komfort a praktičnost celého komplexu, ale zároveň i na jeho citlivé zasazení do okolního prostředí. Členění jednotlivých objektů zaručí novým obyvatelům naprosté soukromí. Umístění komplexu spojuje přírodní prostředí s dobrou dostupností do centra Bratislavy. Ze severní části domů se otevírá výhled na úpatí Malých Karpat, jižní části nabízejí výhled na panoráma celé metropole. V bezprostřední blízkosti areálu Rača Vineyards se nacházejí školy, dětská hřiště, obchody a služby a zastávky MHD. Budoucí obyvatelé budou mít také široké možnosti relaxace a sportovního vyžití (tenis, fitness, fotbal, plavání).

Základní údaje
Název stavby: Název: Rezidenční komplex Rača Vineyards
Lokalita: Kadnárova ulice, Bratislava – Rača
Investor: Skanska Development SK
Investiční náklady: 800 miliónů slovenských korun vč. DPH
Rozloha komplexu: 1,21 ha
Počet bytů: 177
Počet nebytových prostor: 7
Zahájení výstavby 1. etapy: listopad 2007
Dokončení 1. etapy: červenec 2009

Další informace naleznete na stránkách www.skanskareality.sk.

Zdroj: TZ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]