Zpět

Romance II v Uhříněvsi přináší další dva bytové domy

Neobyčejně úspěšný bytový projekt Romance II v Praze 22 – Uhříněvsi se rozšiřuje o další etapu, bytové domy B a C. Realitní kancelář Skanska začíná v těchto dnech nabízet celkem 136 nových bytů, které vyrostou mezi ulicemi K Netlukám a K Uhříněvsi. Byty v dispozicích 1+kk až 4+kk v cenách od 36 tisíc korun za metr čtvereční bez DPH spojují výhody bydlení v hlavním městě a přírodní charakter lokality.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

„Zájem o vlastní bydlení je v hlavním městě obecně stále vysoký. Když se spojí příjemné místo, moderní architektura, dobrá dopravní dostupnost a příznivá cena, jsou to přesně ty požadavky, které naši klienti na bydlení mají,“ říká Petr Fanta, ředitel divize Project Development společnosti Skanska.

Vzhledem k zahájení prodeje v pondělí 10. prosince 2007 se jedná o jednu z posledních možností, kdy je při zaplacení kupní ceny bytu do konce roku možné využít stávající sníženou sazbu DPH ve výši pěti procent.

Druhá etapa projektu Romance II zahrnuje dva bytové domy. Dům B s 59 byty má pět nadzemních a jedno podzemní podlaží určené pro parkování. Objekt je rozdělený do tří sekcí, z nichž jedna se nachází samostatně. Většinu tvoří byty 2+kk, které doplňují kategorie 3+kk a 4+kk a dva byty 1+kk. Poslední podlaží je ustupující s terasami, byty doplňují balkony či lodžie a předzahrádky v prvním podlaží. Dům C má šest nadzemních a jedno podzemní podlaží. Převažují v něm byty 2+kk, ale k dispozici jsou i kategorie 1+kk, 3+kk a tři byty 4+kk. V šestém podlaží je umístěný jeden byt 3+kk s neobyčejně rozlehlou terasou.

Domy přirozeně rozšiřují stávající zástavbu a jsou přímo napojené na ulice K Netlukám a K Uhříněvsi. Součástí areálu jsou sadové úpravy a dětské hřiště. Na fasádách převažuje barevná kombinace světle a tmavě šedé barvy s cihlově červenými, žlutými a zelenými prvky.

Okolí domů skýtá bezpočet možností, jak trávit volný čas a chvilky odpočinku. Městská část Praha – Uhříněves poskytuje veškerou občanskou vybavenost. Příznivci velkých nákupů pak mohou využít nedaleká nákupní a zábavní centra v Průhonicích a Štěrboholích. Spojení s centrem Prahy zajišťují pravidelné autobusové linky na stanici Skalka, nedaleko je nájezd na dálnici D1 Průhonice.

Základní údaje
Název: Bytové domy Romance II, 2. etapa
Lokalita: Praha 22 – Uhříněves
Developer: Skanska CZ, divize Project Development
Architekt: ADR a KOSI
Předpokládaná doba výstavby: 2007 – 2008
Počet bytů: 136

Další informace naleznete na www.skanskareality.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]