Zpět

Rezidenční projekt Terasy Unhošť slavnostně zahájil provoz

Vzorový dům rezidenčního projektu Terasy Unhošť pro veřejnost slavnostně otevřela v sobotu 10. listopadu developerská společnost ECM. „Chceme zájemcům o kvalitní bydlení představit náš projekt v co nejreálnějších obrysech a umožnit jim tak pocítit jedinečnou atmosféru tohoto výjimečného místa,“ říká Kateřina Hainzová, PR a marketingová manažerka společnosti ECM.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

„Autoři projektu ze studia A69 a ateliéru ALT viditelně navazují na proslulý architektonický styl – funkcionalismus – a vytvořili unikátní obytný soubor, který nabízí kvalitní bydlení v klidné a přitom dobře dopravně dostupné lokalitě,“ vysvětluje benefity projektu Terasy Unhošť Kateřina Hainzová.


Rezidenční projekt Terasy Unhošť – vizualizace

Výjimečné jsou i standardy vnitřního vybavení. Použity jsou například dubové sendvičové podlahy, v koupelnách a kuchyních dlažba a obklady Villeroy a Boch, vany značky Kaldewei nebo exkluzivní kuchyňské linky od společnost Sedlák Interiér. Cílem bylo především vytvořit pro nové majitele takovou platformu, která jim dovolí individuální přístup k zařízení interiéru.

Noví obyvatelé jistě ocení dobrou občanskou vybavenost města Unhošť a především blízkost přírody – Unhošť je totiž považována za bránu do křivoklátských lesů. V kombinaci s řadou příležitostí ke sportovním i jiným volnočasovým aktivitám, které nabízí široké okolí (Golf club Botanica, Golf Resort Karlštejn, aquapark nebo například zimní stadion v Kladně či nákupně-zábavní centrum Zličín) lze tuto oblast považovat za velmi atraktivní.


Interiér domu – obývací pokoj a kuchyň – vizualizace


Interiér domu – ložnice – vizualizace

První část výstavby bude dokončena v prosinci letošního roku, kdy bude zkolaudováno 27 domů. Výstavba celého rezidenčního areálu se dokončí na jaře roku 2009 a bude zahrnovat samostatně stojící domy, dvojdomy a řadové domy se zahradou a dispozicemi 4+kk a 5+kk vždy s minimálně třemi koupelnami.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]