Zpět

Pronajato 85 % plochy nákupní Galerie Fénix

Nákupní Galerie Fénix v Praze 9 – Vysočanech otevře své brány již za šest měsíců. Na rohu ulic Freyovy a Sokolovské, nad stanicí metra Vysočanská, vyrůstá do výšky sedmi pater budoucí centrum nákupu a zábavy spolu s čtyřhvězdičkovým kongresovým hotelem Clarion Congress Hotel Prague. Skladba nájemců obchodní galerie je více než pestrá, což dokazuje i aktuální stav nájmů.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Velký zájem o nákupní středisko Galerie Fénix ze strany nájemců zaručuje bohatý výběr výrobků i služeb. „Současný počet pronajatých ploch přesahuje 85 %. K dispozici jsou poslední plochy. Těší nás, že mezi nájemci jsou velké a známé společnosti, což je důkazem správné volby stavět nákupní galerii na takto významném dopravním uzlu. Zastávky autobusů, tramvají, stanice metra Vysočanská, 630 parkovacích míst, to je záruka výborné dostupnosti galerie. Vítáme však i menší prodejce, kteří zaručí zajímavou konkurenci a pro zákazníky pestřejší nabídku,“ uvedl k současnému složení nájemců Pavel Jirásek, manažer oddělení pronájmů skupiny CPI Group, která je investorem celého projektu.


Nákupní centrum otevře své brány již za šest měsíců

Široké spektrum nabízeného zboží reprezentují prodejci z řad oděvů a obuvi, módních doplňků a šperků, drogistického zboží, nábytku, vybavení a dekorací domácnosti, papírenských výrobků ale také potřeb pro domácí mazlíčky nebo stolních her pro celou rodinu. Služby v podobě kadeřnictví a kosmetiky, lékárenských potřeb, telekomunikací, copy centra, cestovní kanceláře, ale třeba i opravny klíčů nebo obuvi, doplní pobočky významných bank. Pestrý je také seznam provozovatelů restaurací a rychlého občerstvení, mezi něž patří velké množství podniků mezinárodní i domácí kuchyně, poskytovatelů drobného občerstvení, sushi bar, zmrzlinový stánek. Supermarket Billa s polohou v 1. podzemním patře a plochou 1.700 m2 tvoří základ nabízených služeb.
Poslední volné plochy se nacházejí v prvním podlaží, kde sídlí také velcí hráči na poli módy a obuvi. „Mezi nájemci jsou např. společnosti Takko, Kenvelo, Sportisimo, A3 Sport nebo obuv John Garfield či M2 Shoes. Stále je zde místo pro menší prodejce, jejichž přítomnost si doslova žádá samotná poptávka,“ naznačil Jirásek závěry analýzy poptávky.
Parkování v podzemních patrech objektu je zajištěno pro 630 aut a 9 autobusů. Nabídka parkování je také doplněna o stále více žádanou službu ručního mytí vozidel, včetně interiéru. Linky městské dopravy zastavují přímo u nákupní galerie, v jejímž nitru bude také výstup ze stanice metra Vysočanská. Podle investorské společnosti CPI Group pokračuje výstavba projektu dle harmonogramu, termín otevření, plánovaný na první jarní měsíc roku 2008, je tedy reálný.

Více informací na www.galeriefenix.eu nebo www.cpi.cz.