Zpět

Navštivte na veletrhu FOR ARCH ukázky zdění na tenkou spáru!

Chystáte se na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH? Od 18. do 22. září se na výstavišti v Praze – Letňanech můžete seznámit s nejmodernějšími výrobky a technologiemi v oblasti stavebnictví.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Zájemci o výstavbu by měli zamířit do výstavní expozice – Galerie společnosti Wienerberger. Seznámit se tu mohou nejen se širokou škálou stávajícího sortimentu pálených cihel POROTHERM, ale je tu pro ně nachystána i řada novinek.
Svisle děrovaná cihla POROTHERM 25 AKU MK, která rozšiřuje řadu velmi oblíbeného zvukoizolačního zdiva, využívá velmi netradičního propojení zazubení a maltové kapsy. Díky tomuto řešení se zvyšuje zvuková izolace při zachování stejné tloušťky stěny. Cihla POROTHERM 25 AKU MK je díky svým vlastnostem – akustickým, tepelným a pevnostním charakteristikám – opravdu ojedinělým výrobkem. Další novinku ocení především odborníci. Jedenácté vydání publikace „Podklad pro navrhování“ přináší ucelený přehled o veškerém sortimentu POROTHERM a možnostech jeho uplatnění při navrhování.

V expozici společnosti Wienerberger mohou také všichni zájemci o zdění na tenkou spáru shlédnout dvakrát denně živou ukázku této speciální technologie, jež se využívá při práci s broušenými cihlami POROTHERM CB. Tento způsob zdění má řadu výhod. Ložná spára v případě broušených cihel tvoří pouhý jeden milimetr. To značně urychluje a zpřesňuje zdění a snižuje se vlhkost stavby.
Zajímavou inspiraci v podobě programu výstavby rodinných domů POROTHERM DŮM tu najdou i ti, kdo plánují pořízení vlastního bydlení a ještě se ještě nerozhodli pro formu výstavby.
Galerie společnosti Wienerberger bude umístěna v hale 1, stánek č. A18.

Více informací v případě zájmu získáte na zákaznické lince 844 111 123 nebo na www.porotherm.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]