Zpět

Nalaďte si střechu s Tondachem

Přemýšlíte, jakou střechu si pořídit a nedokážete se rozhodnout? Váháte nad výběrem typu tašek vhledem k celkové architektuře domu? Nevíte, jakou zvolit barvu fasády, jakou barvu střešní krytiny a zda by vašemu domu lépe slušely engobované či glazované tašky?

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Virtuální dům, který je k dispozici na www.tondach.cz, je určen všem, kdo chtějí vidět, jakou podobu může jejich bydlení mít. Na stránkách stačí pouze „kliknout“ na 3D dům a pak už si jen hrát a zkoušet jednotlivé možnosti. K dispozici tu je celý sortiment střešních krytin Tondach v kompletní škále barev, zvolit můžete také úpravu glazura či engoba. U každého typu tašky se přitom vždy zobrazí pouze možnosti, které lze skutečně pořídit.

Pro ucelenou představu o vnější podobě domu lze vyzkoušet i sladění střešní krytiny s barevností fasády. V nabídce si stačí vybrat jeden ze 205 odstínů a fasáda virtuálního domu se v okamžiku rozzáří v odpovídajícím tónu. Nelíbí se vám zvolená barva? Můžete zkoušet, kombinovat a objevovat nejrůznější barevné kombinace přesně podle svého vkusu. Během chvilky tak uvidíte, jaké může vaše bydlení být.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]