Zpět

M&K Development: Lidé neztratili zájem o byty 3+kk

Třípokojové byty rozhodně nevyšly z módy. Taková je zkušenost developerské společnosti M&K Development, která stojí za komorními rezidenčními stavbami Kopretina a Čtyřlístek v Praze-Čakovicích. Na sedm desítek bytů tato společnost vyprodala během několika měsíců a jednotky s dispozicí 3+kk mezi nimi tvořily přibližně 40 %. Potvrdilo se, že enormní poptávka po bytech v projektu U zámeckého parku, kterou zaznamenal ve stejné lokalitě jiný developer, nebyla náhodná.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

„Aktuálně nám zbývá poslední jednotka. Jde o fantastický mezonet, který bude patřit k nejlepším bytům v oblasti,“ říká Karel Týc z managementu M&K Development. Realizace Kopretiny i Čtyřlístku v těchto dnech dosáhla hrubé stavby.

Více na www.bytycakovice.cz nebo www.mkdevelopment.cz.


Každá z jednotek je orientována aspoň na
dvě světové strany.

Ve shodě s aktuálními výstupy trhu potvrzují představitelé M&K Development zvýšenou poptávku po rozlehlejších bytech. Vedle jednotek 4+kk společnost velice rychle vyprodala také všechny třípokojové byty.
Důvod zájmu o 3+kk v domech Kopretina a Čtyřlístek může spočívat kromě funkčních a zároveň líbivých dispozic (každá z jednotek je orientována aspoň na dvě světové strany) v tom, že klienti měli možnost zvolit si členění a vybavení dle libosti. Kampaň byla vedena pod heslem Vtiskněte bytu svou duši. „Týkalo se to jak dispozic, tak povrchů, obkladů a dalšího standardního vybavení,“ doplňuje Karel Týc. „Upřímně nás překvapilo, jak lidé i bez asistence bytového architekta dokázali k prostoru bytu přistoupit se vkusem a rozvahou. Rozhodně se nám tento původně marketingový nápad vyplatil.“


Mezonetové byty – Kopretina

Čakovice jakou součást Prahy kombinují svou historickou část s uměřenou novou výstavbou, perfektní občanskou vybavenost a infrastrukturu metropole se vzrostlou zelení, polnostmi a parky, jež místo obklopují. Nepřekvapí proto, že mezi klienty převládly mladé rodiny nebo dvojice plánující rodinu založit. Ostatně nejčastěji poptávané byty mají kolem 80 – 85 čtverečních metrů plochy. Mezonety s plochou mezi 110 a 120 m2 jsou pak ideální mimo jiné jako rezidenční zázemí pro firmy a jejich klienty nebo zahraniční management.
Domy Kopretina a Čtyřlístek, které budou dokončeny na jaře 2008, nabídly především tří a čtyřpokojové byty. Vyšly tím vstříc poptávce mladých rodin, hledajících cenově přijatelné bydlení v klidových zónách hlavního města, s dostupností centra ať už autem nebo MHD. Dokonale obsloužena veřejnou dopravou bude lokalita prodloužením trasy metra C do Letňan, která by v době stěhování prvních majitelů do nových bytů měla být již v plném provozu.
Podle posledních rozhodnutí samosprávy bude městská část Čakovice převedena ze správního obvodu Kbely do obvodu Letňany. V těchto dnech navíc začal na území Letňan vznikat jeden z největších lesoparků v metropoli, kombinovaný se sportovišti.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]