Zpět

Komplexní informace pro pomoc stavebníkům na novém webu

Na českém internetu byl zprovozněn nový, užitečný web www.lite-smesi.cz. Jeho cílem je pomoc stavebníkům a informovat detailně o litých podlahových směsích. Provozovatelem webu je společnost Českomoravský beton, člen mezinárodní skupiny HeidelbergCement a současně jeden z největších výrobců litých podlahových směsí v České republice.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Protože jedním z cílů webu je poradenství v oblasti litých podlah, poskytuje nový web vedle informací o jednotlivých materiálech i informace o zásadách navrhování podlahových souvrství a technologické postupy pokládky. Pro projektanty jsou volně ke stažení doporučení k navrhování podlah na stropních konstrukcích z hlediska akustiky či doporučení k provádění dilatací u anhydritových podlah a řada dalších praktických rad či postupů. Web je určen dvěma zcela rozdílným skupinám návštěvníků – na jedné straně laické veřejnosti, která ne vždy vyžaduje vysoce odborné informace, na druhé straně odborníkům, kteří hledají odborné informace, jež potřebují ke své práci.

Vedle značné informační hodnoty má nový web i další vlastnosti, které na českém internetu jsou stále ještě spíše výjimkou – jeho design a uživatelská přívětivost. Oproti mnoha jiným internetovým stránkám web www.lite-smesi.cz nikoho nenutí proklikat se k žádané informaci deseti i více stránkami, ale právě naopak. Jste projektant a hledáte informaci o projektování podlahových souvrství? Pak se stačí na vstupní stránce svěřit průvodci, který Vás jednoduše navede přímo k příkladům běžně používaných souvrství podlah. Jste laik a chcete řešit rekonstrukci podlahy ve starém domě? Na jedno kliknutí z úvodní stránky jste u hledaného tématu. Pokud snad nenajdete na stránkách litých směsí požadovanou informaci, je zde k dispozici zajímavá aplikace „Zeptejte se“.

Cílem nového webu bylo dosáhnout maximálního pohodlí jeho návštěvníků a také příjemného vzhledu, a proto byla jeho tvorba svěřena špičkové web designové agentuře. Výsledkem je web, o jehož kvalitách svědčí jeho přihlášení do soutěže o 100 nejlepších českých webů roku 2007.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]