Zpět

Keramická novinka pro pány

Na největším světovém megaveletrhu zaměřeném na koupelny “ISH” ve Frankfurtu nad Mohanem představila firma Villeroy & Boch jedinečný sanitární produkt pouze pro pány, který neprávem mohl zůstat nepovšimnut. A to by byla velká škoda, starosti a práci s úklidem ušetří nově tvarovaný pisoár z kolekce Omnia Architectura totiž také ženám. Pokud existuje revoluce v oblasti pisoárů, pak je to rozhodně výtvor technicko-revoluční! Pánové vědí, jak je někdy těžké dobře se trefit a nejen oni, jak nepříjemné následky likvidovat.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Dokonale hygienická pánská toaleta
Vnitřní tvar pisoáru zabraňuje nežádoucímu odstřiku vody přes okraj toalety ven při splachování i při použití. Rozšířený vnitřní prostor usnadňuje uživateli jeho použití, širší úhel rozevření má za následek, že je u pánů vetší naděje na úspěch “trefit cíl”, zároveň usnadňuje samotné čištění toalety. Samo konstrukční řešení minimalizuje nutnost následného úklidu, šetří čas, čistící prostředky a tím i životní prostředí. Výrobky řady Omnia se mohou pyšnit mimořádně přitažlivým moderním designem za velmi atraktivní cenu. Za vynaložené finanční náklady nabízí extrémně vysokou kvalitu. Villeroy & Boch je světová značka proslavená především dokonalým designem, přitom právě funkčnost jejích výrobků stála a stojí již více než 250 let, co firma existuje, na prvním místě. Každý rok přichází na trh s novinkami a technickými inovacemi podloženými detailními průzkumy a testováním.

Malá – velká toaleta : technologické řešení
Při výrobě pánské toalety Omnia bylo použito nejnovějších vědeckých zjištění, dosažených v průběhu speciálních testovacích procedur, což vyústilo v produkt, jenž je schopen efektivně zabraňovat odstřiku vody vně toalety. S použitím 3D technologie, simulující průtok vody, se firmě Villeroy & Boch podařilo dosáhnout revolučního pokroku ve výrobě pánské toalety, produktu, který zaujímá zvláště důležité postavení ve veřejných prostorách, uplatnění však jistě najde i u domácích koupelen.
Tato toaleta je k dostání ve dvou variantách s přívodem vody seshora nebo se skrytým přívodem vody.

Zdroj: TZ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]