Zpět

Hrubá stavba Kavčí Hory Office Park dokončena podle plánu

Kavčí Hory Office Park vzniká na pozemku velikém přibližně 20.000 metrů čtverečních nedaleko křižovatky ulic Pujmanové a Na Hřebenech II v Praze 4. Zajímavě řešenou administrativní budovu o hrubé nadzemní ploše 43.000 metrů čtverečních projektoval Ing. akad. arch. Michal Gabriel. Budova je konci¬pována jako hřebenový systém, kde spojovací trakt propojuje čtyři na něj kolmá křídla se šesti resp. jedenácti podlažími. Objekt nabídne na 700 parko¬vacích stání na podzemních podlažích.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Pozemek, na kterém vyrůstá Kavčí Hory Office Park, sloužil dříve pro účely skladovacích prostor. Nová budova tak zhodnotí nejenom tento pozemek, ale i přilehlou lokalitu. Nebude chybět ani parková zeleň v okolí budovy, která vhodně doplní zeleň v blízkém Centrálním Parku.


Park vzniká na pozemku velikém přibližně 20.000 m2

Jednatel společnosti Hochief Development Peter Noack k dokončení hrubé stavby uvedl: „Stavební práce probíhají podle plánu a tak předpokládáme, že v létě příštího roku budeme moci přivítat první nájemce. Ti jistě ocení neje¬nom příjemnou a dopravně dobře dostupnou lokalitu, ale také krásný výhled na panorama Prahy s Pražským hradem.“

[carousel-horizontal-posts-content-slider]