Zpět

Horoměřický projekt Ke Kozím hřbetům – dokončen vzorový dům

Rezidenční projekt v Horoměřicích s názvem Ke Kozím Hřbetům se opět přiblížil plánovanému datu dokončení. Do bytů a řadových domů se už na podzim nastěhují noví majitelé. Zájemci si mohou nyní prohlédnout vzorový dům.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Záměrem investorské společnosti CPI Group je nabídnout tzv. „startovací byty“ a umožnit tak bydlení mladým lidem se středními příjmy ve velmi žádané lokalitě v dosahu velkoměsta. Klidné prostředí rekreační oblasti Horoměřic je vzdálené jen půl kilometru od hranice Prahy a dopravně velmi dobře dostupné.


Vizualice

Projekt Ke Kozím hřbetům nabízí dvaašedesát bytů v bytových domech a šestatřicet řadových domů o velikosti 3+kk. V současné době mohou zájemci navštívit vzorový řadový dům, jehož přízemní část je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, úložný prostor pod schody a toaletu. Z obývacího pokoje je přímý vstup na vlastní zahradu. Výměra zahrad jednotlivých domů se pohybuje od 42 m2 do 259 m2. V patře domu se nachází dvě ložnice, koupelna s toaletou a vanou. Vzorový dům je pro lepší názornost vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči a nábytkem. Zájemce o koupi vzorového domu má možnost odkoupit veškeré zařízení a vybavení, které je v domě umístěno. Dům lze navštívit prostřednictvím realitní společnosti Lexxus, která má prodej na starosti.


Interiér vzorového domu

Celková plocha všech bytů, teras a balkonů přesáhne 7.000 m2. Parkovací stání jsou umístěna v těsné blízkosti vstupů do objektů. Součástí lokality jsou také zelené plochy za hranicí ochranných pásem a dětského hřiště. O projekt je velký zájem. Zvláště řadové domy si našly své majitele poměrně rychle, jejich cena totiž začíná už na 3,139.000 Kč bez DPH a s přihlédnutím k lokalitě a dopravní obslužnosti jsou skvělou alternativou mnohem dražších rodinných domů. CPI Group předpokládá investici do celého projektu ve výši 210 milionů korun.

Zdroj: CPI Group

[carousel-horizontal-posts-content-slider]