Zpět

Hörmann Česká republika slaví 10. výročí

Společnost Hörmann Česká republika, významný výrobce garážových a dveřních systémů, oslaví na podzim 10. výročí svého působení na českém trhu. Díky vysoké kvalitě a neustálé inovaci výrobků patří v současné době k předním firmám ve svém oboru.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)
Německý koncern Hörmann KG má v České republice výhradní obchodní zastoupení od roku 1997. V roce 2003 došlo v souvislosti se zahájením přímých dodávek pro velká průmyslová centra k rozšíření společnosti a výstavbě výrobního areálu ve Středoklukách u Kladna. Vzhledem k rostoucímu zájmu o výrobky Hörmann v soukromé i průmyslové sféře se plánuje na rok 2009 další zvětšení kapacity jak skladové plochy, tak i administrativní a výstavní části o cca 30 %.
Stoupající tendenci odráží i hospodářské výsledky společnosti. Za loňský rok dosáhl její obrat částky 465 mil. Kč, což v meziročním srovnání představuje nárůst o více než 20 %. Pro rok 2007 se plánuje zvýšení obratu o dalších 30 % na 610 mil. Kč.
Nejvyšší podíl na rostoucí obchodní bilanci společnosti představují dodávky pro velká průmyslová centra. V souvislosti s rychlým rozvojem výstavby logistických areálů lze zaznamenat dlouhodobý nárůst především v segmentu průmyslových vrat a nakládací techniky.
Kvalitní servis a dobrou dostupnost výrobků Hörmann zajišťuje síť cca 150 autorizovaných prodejců na různých místech České republiky.
[carousel-horizontal-posts-content-slider]