Zpět

Celkem 90% kanceláří v Palladiu pronajato v rekordním čase a ještě před otevřením komplexu

Otevřením Palladia na náměstí Republiky v říjnu letošního roku získá pražský trh po dlouhé době žádané prvotřídní kanceláře na prestižní adrese. Pouhých deset měsíců po začátku pronájmu je pronajato 90% z celkem 19.500 m2 kancelářské plochy. Tak významná obsazenost ještě před otevřením komplexu je důkazem vysoké poptávky prestižních moderních kanceláří ve středu města.

Publikováno: 29.07.2007
Rubrika:
Autor: (red)

Seznam nájemců kanceláří obsahuje významné společnosti, jakými jsou například GES Group Finance, CTY Group, A-Consult plus – znalecký ústav, Gleiss Lutz – právní kancelář, Pinnacle Central & Eastern Europe – developerská společnost a CB Richard Ellis.
Palladium představuje moderní kancelářské prostory s vysoce kvalitním interiérovým vybavením. Umístění kancelářských pater ve třech nejvyšších podlažích komplexu slibuje malebné výhledy na Staré Město a zeleň Letenského parku. Prestižní obchodní adresu doplňují dvě elegantní lobby a nevšední architektura.
Rozsáhlé možnosti stravování či služeb přímo v komplexu (170 obchodů, 30 restaurací) jsou dalším klíčovým faktorem, který stojí za nevídaným úspěchem pronájmu prostor.
Palladium má přímý vstup ze stanice metra Náměstí Republiky (linie B) a zastávka několika tramvajových linek v ulici Na Poříčí přímo před kancelářským vstupem do budovy. Nájemcům je k dispozici bezpečný podzemní parking.
David Smejkal, společník A-Consult, k tomu říká: „V Palladiu bude sídlit řada renomovaných společností, obchodů a restaurací, čímž se zvýší atraktivita celého objektu. Tím naše firma získá sídlo odpovídající požadavkům našich klientů a profesionalitě našich služeb“.
Na pronájmu společně s interním týmem EPD spolupracovali vybrané makléřské společnosti CB Richard Ellis, King Sturge a CPB Immobilientreuhand.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]