Zpět

Rezidenční čtvrť Botanica III

Třetí fáze výstavby Rezidenční čtvrti Botanica v Praze 5 – Jinonicích vám nabídne vše, co očekáváte od kvalitního a moderního bydlení. Rodinné domy budované v nadstandardní kvalitě vám zajistí maximální pohodlí a klid. Při projektování Rezidenční čtvrti Botanica byl kladen důraz především na přírodní prvky. Areál zaujme velkým množstvím zeleně, která postupně přechází v rozlehlý přírodní a rekreační park, ideální pro aktivní odpočinek.

Publikováno: 20.06.2007
Rubrika: ,
Autor: (red)

Připravujeme tři typy rodinných domů: čtyři domy v dvojdomech, dvacet atriových domů a dvanáct řadových rodinných domů. Rodinné domy jsou navrženy se dvěma nadzemními patry a zčásti podsklepené, pouze atriové domy budou bez podsklepení. Všechny objekty jsou projektovány s plochou střechou. Pro domy budou charakteristické atraktivní fasády v kombinaci dřevo a omítka, jež tak opticky dotvoří příjemné parkové prostředí, kterým se lokalita pražských Jinonic vyznačuje. Všechny domy budou vybaveny nezbytným technologickým zařízením.

 

V rámci úspěšné první etapy výstavby Rezidenční čtvrti Botanica vznikly čtyři bytové domy, osm řadových domů a dvanáct dvojdomů. Součástí byly také bytové objekty S a T s celkovým počtem 134 bytových jednotek a bytové objekty P a Q s celkovým počtem 124 bytových jednotek. Druhá etapa pak byla zahájena v květnu letošního roku prodejem bytů ve třech bytových domech a v září prodejem 26 rodinných domů.

 

Plánované zahájení výstavby: zima 2007
Předpokládané dokončení stavby: jaro 2008

Zdroj: Skanska

[carousel-horizontal-posts-content-slider]